Başkan adayları pusuda...

Genel Kurula gidecek olan Adana Demirspor’da başkan adayları olarak ismi geçenlerden ses seda yok.

Şeffaf başkan olmalı!

Aday olması beklenenlerin adeta ağzını bıçak açmıyor. Bu bir taktik olabilir. Anlayışla karşılanır. Fakat aday olacak olan da "Ben adayım. Projelerim de şunlar. Hedefim de bu. Takım arkadaşlarım da şunlardan oluşacak" diyerek ortaya çıkabilir. Bu da en cesur davranış olur.

Adana Demirspor’da her şey gizli kapılar ardından yönetiliyor. Aday olacaklar bile; kırk dereden su getirip öyle adaylıklarını açıklayacaklar. Hala ortada tek ciddi aday yok. Adana Demirspora şeffaf başkan olmalı. Arkasında karanlık işler olanlar bu kulübün başkanlığı için adaylığını bile düşünmemeli.

En ciddi Selahattin Aydoğdu

Bu da bir taktik olabilir. Fakat benim gördüğüm en güçlü ve şu ana kadar da en ciddi aday Selahattin Aydoğdu’dur. İpi göğüsleyecek olan da Selahattin Aydoğdu’dan başkası olmayacak. Aldığım ve edindiğim istihbaratım sonucunda bu kanaate vardım.

Selahattin Aydoğdu en ciddi aday olarak dikkat çeken tek isim olarak ortada duruyor. Umarım yanılmam. Ortada adı geçen üç isim var. Ancak hiç biri nedense ‘ben adayım’ demedi. Selahattin Aydoğdu, sezon başında HaberADS'ye yaptığı açıklamada "Adana Demirspor kulübü ne zaman ihtiyaç duyarsa ben göreve hazırım" sözünü söylemişti.

Mustafa Tuncel aday mı?

Adana Demirspor başkanlığı için konuştuğum önemli isimler var. Bu isimlere ne olacak, kim başkan olacak? diye soruyorum. Hepsinden ayrı ayrı isimler ve öneriler alıyorum. Mavi-Lacivertli takımın eski başkanlarından Mustafa Tuncel'i de aday gösterenler var.

Bu süreçte Mustafa Tuncel’in tekrar aday olabileceği, eğer aday olmasa da halefi olarak gösterilen Memet Gökoğlu’nun adaylığına destek verebileceği konuşuluyor. Ancak gelinen bu süreçte her iki ismin de adaylıklarını açıklamayıp, bekliyor olmaları da karşı tarafın hamlesini görüp ona göre tavır alabilecekleri doğrultusunda yorumlanıyor.
 
Her biri şimdilik bir iddia. İddiadan da öte geçmiyor.

Kaan DEMİR

Yazara ait son köşe yazıları

"Adana Demirspor babadan oğula geçiyor"

13 Haziran 2013, Perşembe 14:44

Başkan adayları pusuda...

1 Haziran 2013, Cumartesi 16:30

"FOFO ruhuyla oynayın!"

21 Mayıs 2013, Salı 17:00

"Adana Demirspor'un sizlere ihtiyacı yok"

20 Mayıs 2013, Pazartesi 16:00

"Ve sona yaklaşıyoruz"

16 Mayıs 2013, Perşembe 17:30

Neden Mustafa Uğur?

3 Nisan 2013, Çarşamba 15:00

Yorumlar

Selahattin aydogdu
Selahattin aydogdu geliyor. digerleri soyle yol alsin
hadi aydoğdu baba sende adaylığını açıklıcaksan açıkla.açiklaki şimşek taraftarlarıda elllerinden geldikleri kadar seni desteklerler.sen adayluğını açıkladığın andan itibaren ben hiçbir kimsenin senin karşına rakip olarak çıkacağını sanmyıroum.çünkü sana karşı çıkacak rakibe taraftarlar tarafından çok büyük tepki gelecektir.bırakın artık birbirinizi marke etmeyi.aydoğdu sen adaylığını açıkla ki karşına rakip çıkmasın.tabii ki yönetime alacağın isimleri ve yine demirsporumuza getireceğin parayı ve hibe edeceğin miktarıda açıkla ki daha inandırıcı olasın.
TARAFTAR AYAKLANMIŞ.. Aydoğdu şuan Açıklasa adaylığını bu diğerleri giremez bu yarışa çünkü taraftar müthiş şekilde istemiyor.. o Yuzden dolayı Açılamalı.
İNŞALLAH AYDOĞDU SAĞLAM BİR EKİP İLE GELİR ŞU TAKIMI ASALAKLARDAN KURTARIR.BU TAKIMIN 500 METRE ÇEVRESİNDEN GEÇİRİLMİYECEK ADAMLAR VAR.CEPLERİNDEN PARA VERMEDEN DERNEK BAŞKANI OLANLAR.TAKIMA FORMA SATANLAR.PARA ÖDEMEDEN DELEGE OLANLAR.TAKIMDA ÇALIŞIPDA İDDAA BAYİSİ İŞLETENLER.HANGİ BİRİNİ SAYAYIM.KISACASI BU TAKIMIN İYİ BİR TEMİZLİĞE İHTİYACI VAR.AMA O SAYDIKLARIM HER DAİM İŞLERİNİ YÜRÜTÜR GELENE AĞAM GİDENE PAŞAM DERLER.ZİYAPAŞA'NIN DEDİĞİ GİBİ BUNLAR GELENİ ETEKLER GİDENİ KÖTEKLER.
sayın aydoğdu eğer adaysan bir an önce açıkla. açıkla ki kamuoyu desteği daha da artsın.ayrıca kongre gününü bekleyip adanaya gelirsen gene yolda kalırsın.en geç 2 haziranda adanada olmalısın.
Aydoğdu gec kalmadan acikla..akbabalar ususecek yine akbabalar ususmeyi sabirsizlikla bekliyorlar..akbabalara firsat verme demirspor lular.
Tuncel gokoglu defolun gidin sizden biri yonetime gelirse ilk mactan yonetim istifa diye tum stad bagiracagiz.sizleri is te mi yo ruz.defolun.
Aydogdu gelsin.mehmet gokoglu ve m.tuncel demirspora yaklasmayin sizin amaciniz demirspor degil kendinizdir.birakin adayligi lutfen kongreye dahi gelmeyin.
Aydogdu adayim desin 1 gun gecmeden tuncel-gokogluda adayim derler.bu kulupte rant var.
Selahattin aydogdu acikla adayim de artik.
Postaci mustafa bu kulupten uzak dur seni istemiyoruz lan.
Megmet gokoglu sende yaklasma bu kulube lan.
Selahattin aydogdu.
Selahattin aydogdu
Taraftarlar aydogdu diyor demirspor taraftarinin yuzde 80 e yakini selahattin aydogduyu istiyor.rantcilar kendinize baska isler arayin ve demirspordan uzak durun.
Rantcilar kendilerini biliiyor demirspor taraftarlari onlari siddetle istemiyor
bunların hepsı de fos,,,,trabzonda adaylar, aylar önce adaylıklarını delıkanlı gıbı acıkladı, projelerını uyelere anlattı, herkesle konuştu....demırsporda , bunlara gerek yok,,, şımşekler gurubunun sozde lıderlerı, kımı ısterse o... başka yolu yok,,, delegelwere bıtşey anlatmanın, ortaya cıkmanın da geregı yok, zaten hepsı bunu bıldıklerı ıcın, demırsporluları degılde, sözde lıderlerı ıkna etmeye calışıyorlar, nasıl ıkna edeceklerını de herkes bılıyor, burdakı kardeşlerımde ha bıre yazıyor.
sen kimi istiyon de hele ?
Para vereyim şimşeklere beni başkan yapsın:) adana bu kadar işte.. Herkes rant peşinde, olan saf adanalıya oluyor. Hiçbir maçına gelmeyen lobisini yapmayan Bakanı havaalanında karşılar, cebinden para koymadan TFF den gelecek parayı cebinden koyacak gibi gösteren kebapçıyı başkan yapmaya çalışır bizim şimşekler... Ama hepsini kastetmiyorum eminim şimşeklerin yüzde 99 aydoğduyu yolda görse tanımaz sadece liderleri tanır:)
Yemin ediyorum şimşeklerden biri bugün gökoğlu yada Tuncel diye bağırsın herkes aynısı söyler... Biz buyuz işte::)) Ercan albayın korkusundan, para lafı konuşmayan, gecesini gündüzünü harcayan ve herkesten daha demirsporlu olan timuçini niye çağırmasının bir kere bile!!!!!
mavı desene kardeşim, o dedıgın olmak uzere, son pazarlıklar bugun bıter, yarında bu gurup başkanları, gokoglu, tuncel dıye bagırırlar. bende sana katılıyorum.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor