Yusuf Kurtuluş ve Hüseyin oynayacak mı?

Adana Demirspor'da sakatlıkları geçen ve takımla çalışmalara başlayan Yusuf Kurtuluş, Hüseyin Çimşir ve Burak Keskin'in Şanlıurfaspor karşısında oynayıp oynamayacakları merak ediliyor.
 
Mavi-Lacivertli takım bu isimleri yetiştirmek için seferber oldu. Sakatlıkları geçen Hüseyin Çimşir ve Burak Keskin'in Şanlıurfaspor maçında forma giyebilmeleri adına kulüpte adeta olağanüstü durum ilan edildi. Yusuf Kurtuluş'un ise henüz hazır olmadığı öğrenildi.
 
Teknik Direktör Mustafa Uğur sahaya çıkaracağı 11’i belirlemek için özellikle 2.kaptan Hüseyin Çimşir'in durumunun netleşmesini bekleyecek. Şanlıurfaspor maçını kazanarak yükselişe geçmek isteyen ve bu amacı gerçekleştirebilmek için tercih yapacak olan Uğur, takımını sahaya Hüseyin ve Burak'lı 11’le sürmek istiyor.
 
5 ay sonra ilk kez takımla birlikte çalışmalara başlayan Yusuf Kurtuluş'un ise hazır olmadığı için oynayamacağı öğrenildi. Mustafa Uğur, kalan maçlarda başarılı orta saha oyuncusunu oynatmayı planlıyor. 
 
Uğur, Mavi-Lacivertli oyunculardan, Şanlıurfaspor ile oynanacak maça en iyi şekilde motive olmalarını istedi. Futbolcuların kazanmak için tek yürek oldukları vurgulandı.
 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

Yusuf ayakta duramıyor nerden uyduruyorsunuz böyle haberleri daha 2 hafta yok
Yusuf sakatlıktan kurtuldu ama form durumu nasıl?kolay değil uzun zaman sakatlıkla uğraştı.
yusuf yetişse yetişse ancak göztepe veya samsunspor maçına yetişir oda zaten son maçlar oynasa ne olur ki? ama takımda kesinlikle tutulmalı gelecek sezon adına

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor