Transfer dönemi ne zaman başlıyor?

PTT 1.Lig'de 2013-2014 sezonu ''birinci transfer ve tescil dönemi'' 15 Haziran'da başlıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, transfer dönemi FIFA kuralları gereği, 12 hafta (84 gün) sürecek ve 5 Eylül Çarşamba günü sona erecek.

İkinci transfer ve tescil dönemi ise 5 Ocak 2013 tarihinde başlayıp, yine FIFA kuralları gereği 4 hafta (28 gün) sürecek ve 1 Şubat 2013'te son bulacak.

Adana Demirspor'da 5 Haziran'da yapılacak kongre için henüz aday çıkmadı. İlk kongrede çoğunluğun sağlanamaması durumunda 12 Haziran'a ertelenecek. Kongre sürecinin uzaması Mavi-Lacivertli takıma zarar verecek.

Yazara ait son köşe yazıları

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

"Pes etmek yok"

8 Ekim 2015, Perşembe 9:02

"İnşaallah bu son olur"

8 Ekim 2014, Çarşamba 15:30

"Aman nazar değmesin"

30 Eylül 2014, Salı 16:00

Yorumlar

ya bu yönetimdekiler adsnin son yıllarına damga vurdular her sezon sonu kongre ilk belirtilen tarihte neden yapılmıyor anlamış değilim biri bana neden böyle yapıldığını anlatırsa sevinirim aydoğdu ve murat dilme niyetleri gerçekten ciddiyse çıksınlar adayız desinler veya hayır aday olmayacağız desinler yazık koca klup oyuncak oldu
aslında ilk belirtilen tarihte yapılamaması gayet normal, burada adayların bir suçu yok. Dernekler kanununa göre genel kurulun yapılabilmesi için yeterli çoğunluk, yeter sayısı aranır. Bu da dernek üyelerinin 3/2'sidir. Şu anda resmi sitede üye sayısı 766 kişi görünüyor, yani ilk kongrenin yapılabilmesi için 510 kişinin katılımı şarttır. yeterli katılım sağlanamadığı için genel kurul ertelenir ve ertelendiği zaman yeterli çoğunluğun katılım şartı aranmaz. Demirspor Dernekler kanununu da ezberletti :)
demirspor bu yıl düşer
mario sen hadi bakalım kovanı küreğini al parka git oyna
boşverin şimdi kovayı küreği transfer yapamayacağız ve ankgücü dbakır kocaeli sakarya gibi olacağız görünen bu
Mario sen turunçmusun şeytan mı?Biz transfer yasağına girdiğimiz yıl hem şampiyon oluruz hemde borçlardan kurtuluruz merak etme.Alt yapımız bu kadar iyi ama oradada torpil ortaya çıkar o başka

Yeni yorum ekle

Bu formu gönderdiğinizde Mollom (Spam Koruma) gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor