"Sorun bizsek istifa ederiz olur biter.."

Adana Demirspor Kulübü başkanı Önder Serin Adana Haber Gazetesi'nden Ali Pekmezci'ye önemli açıklamalarda bulundu.
 
Meğer ne kadar da dolmuş, Önder Başkan..
 
Sorularımdan önce Adana Demirspor Başkanlığı sürecini hatırlatıp “Ben bu görev için yanıp tutuşmadım ki.. Sürecin bir parçası olarak kendimi Demirspor Kulübü Başkanlığı koltuğunda buldum..” dedi..
 
Ve,”Demirspor’un kasası Serin’in cebinde” haberi ile başladık..
 
- Bugüne kadar harcanan her kuruş yönetim kurulu arkadaşlarımın bilgisi dahilindedir.. Babamın çiftliği değil ki.. Ama ben tarz olarak titiz, hassas bir insanım.. Kendi paramı bile bu kadar dikkatli harcamıyorum..”
 
Sıcağı sıcağına, Adana Demirspor Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen’in “Büyükşehir Belediyesi’nden Adana Gençlerbirliği kadar yardım almıyoruz” demecine bakışını merak ediyordum.. Serin, “Doğrudur.. Aşağı yukarı adı geçen takım kadar ancak para almışızdır..” şeklinde karşılık verdi..
 
Transfer sürecini 4 milyon 750 bin lira ile (maç başı farkları düşüldüğünde) tamamladıklarını, Pazar günü karşılaştıkları Şanlıurfa’nın transfer için sadece devre arasında 7,5 milyon lira harcadığını anlatan Önder Serin, bana kontra bir soru sordu..
 
- Biliyorum siz Adanaspor’lusunuz.. Ama Demirspor ile ilgili sezon başı şahsi beklentiniz ne idi.?
 
- Ligde kalması bence çok iyi bir sonuç idi, Başkan.. Kongresini kaos ortamında tamamlamış ve maddi açıdan darboğazdaki bir takımdan ancak bu kadarını bekliyordum..”
 
- Şu anda playoff şansımız bile devam ediyorsa demek ki biz başarılıyız.. Beklentileri yükselttiğimiz için başarılıyız.. Demirspor taraftarı bu takımla gurur duymalı.. Birkaç  takviye ile önümüzdeki sene için şimdiden iyi bir iskelet kadro oluşturduk..”
 
- Sayın Serin o halde sorun nerede.? "Çünkü camiada gerginlik had safhada..”
 
- Yönetim de taraftar da herkes yerini ve sorumluluklarını bilecek.. Taraftarda kendini kulübün tek sahibi olarak görme hakkı yok.. Şanlıurfa maçında daha bitime 10 dakika kala stadda organize tepkiler yükseliyor.. Sorun bizsek istifa ederiz olur biter.. Ya sonra.. Demirsporluluk bu mudur.?  Üzerimize ağır tahrik uygulanıyor.. Yönetim de futbolcular da korkunç baskı altında.. Futbol bu, yenmek te var yenilmekte.. Pazar günü sahaya çıkarken futbolcu arkadaşlarımın (küfür yer miyiz?) diye bacakları titriyordu.. Erman ve Ufukhan gripti, geceyi serum yiyerek geçirdi.. Kerem Can ve Hüseyin sakatlıktan yeni çıktı.. Seyirciyi tahrik ve futbolculara baskı unsurlarını da göz önünde bulundurursanız bir puan kötü bir sonuç değildir..”
 
Peki Lawal takımda tutulamaz mıydı? Problemli bir futbolcu olduğunu pekala biliyordum ama sormadan geçemezdim..
 
Önder Serin, “Kendisi gelmek istemedi, gelmedi.. Lawal’ı zaten özel izinle oynatıyorduk.. FİFA avukatlarına sorduk oynatabileceğimizi söylediler.. Ama kendisine FİFA’dan ceza gelebileceği söyleniyor.. Lawal’ı 400 bin Euro’ya sattık 50 bin Euro’sunu geldiği kulübe verdik.. Bir başka takıma satıldığında yüzde 25′i otomatikman Demirspor’undur..” diye konuştu..
 
Bu arada..
 
Gerek Lawal gerek Gökhan Kaba’nın satışına tepkileri hatırlattığımda, Önder Serin bilinmeyenleri ilk kez anlatma ihtiyacı hissetti:
 
- Ali Bey, sizin de duyduğunuz gibi Lawal maalesef problemli bir futbolcu çıktı.. Bir defasında Optimum’un orada Cono kızlarının peşinde koşarken gidip yakaladık.. Keza Gökhan Kaba da problemliydi.. İkinci yarı için alacaklarına karşılık benden 80 bin lira istedi.. Takım arkadaşlarının alacağı dururken sadece kendisine ödeme yapamazdım.. Kayseri Erciyes’in Başkanı bizzat bana (Bu mikseri nasıl oynatıyorsunuz?) dedi.. Üstelik Gökhan Kaba belindeki rahatsızlık yüzünden iğne ile oynuyordu.. Yoksa bir üst lige çıkma şansını yakalamış kadroda neden futbolcu indirimine gideyim ki.?”
 
Nihayet geldik forma satışı ve dansöz meselesine .
 
Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin, takıma maddi katkı için baloyu düzenlediklerini, bu bağlamda forma satışının da olağan bir durum olduğunu ifade ederek “Biz formanın manevi değerini satışa çıkartmıyoruz ki.. Maddi bedel penceresinden bakmak lazım.. Galatasaray bugün Drogba gibi dünya çapında bir yıldızı alıyorsa sponsorluktan ve forma gelirlerinden elde edeceği para içindir..” savunmasını yaptı..
 
Ayrıca..
 
Dansöz tartışmasında kendi iradesi dışında bir gelişme yaşandığını da anlattı..
 
- Burada bizim üzerimizden sayın Valimize de haksızlık yapıldı.. İçeride dansöz Didem sanatını icra ederken sayın Valimiz (Salondaki ahengi bozmayalım birer bardak çay içelim sonra gireriz) dedi.. Ama konu çok farklı ve alakasız noktalara çekildi.. Yine de Ali Utku vs. gerekçelerle dansöz bölümünü iptal edebilirdik.. Hatalıyız ama insanız, sonuçta hata yapmak bizlere mahsustur..” 
 
Ali PEKMEZCİ / Adana Haber Gazetesi
 

Yorumlar

daha ne duruyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz istifaaaaaaaaaa ulan istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sen insan olsan istenmediğin yerde 1 dk bile durmaz İSTİFA EDERSİN ....
başkan sen adam gibi adamsın iyiki varasın gerisi faso fiso
adam görmesek bizi yiyecen sende cengiz al senin olsun başkanın bizden uzak olun
sende çok adamsın cengiz kombine almasan desteklersiniz ya sanki
adam mı madam mı?
sensin .....
evet sorun sensin istifa et o zaman. burda urfa ile berabere kalıp iyidir diyorsan zaten senin zihniyetin belli. 6 haftadır mı ayaklarınız titriyor 80 dakika destek verilirken sonuç yokta 10 dakika protesto edilince mi ayaklar titriyor geçecen bu işleri madem hevesli degildin madem gelmek istemiyordun bu kulupten defol gitt
İstenmediğin yerde hala nasıl durabiliyosun anlamakta güçlük çekiyorm ama şunu unutma şimşekler grubu bişeye kafasını taktımı yapar Önder serin istifaaaa...
he hadi şerefiniz varsa istifa edersiniz
Sorun sensin Önder efendi.Allah, peygamber aşkına istifa et.
önder efendi sezon sonu kiyamet kopacak akliniz varsa cekin gidin artik yoksa zorla gideceksiniz
istifa edin çocuk sevindirecem valla
Sayin baskanim ben gercekten hasta bir demirsporluyum ve daha once arkadaslarim seni kotulerken ben hep sizi savundum ama bu akinan basarisiz sonuclardan sonra ne aciklama yaparsan yap suclusun ama bugun butakimdan lawali , gokhan kabayi , irfani , kerim el hasani. Gonderip de yerinede hikaye transfer yaparsan direk suclusun ve ben senin kadar mustafa hocayida sucluyorum Baskan burasi buyuk bir kulup eger bu yuku tasiyamazsan cekip gideceksin yada bulundugun mevkinin hakii vereceksin burasi gercekten buyuk bir kulup artik yapacak bir sey yok elimizdeki sansi kaybettik iikide kaybettik yoksa madara olurduk
kulubu ne hallere getırdın urfa ıle evınde 1 puana ıyı dıen bırı korkak ve bızden deıldır o dansozud gıt dernekcılerle kendıne oynat kulubun ıhtıyacı yok sızle ŞİMŞEKLER kımseyı korkutmuyor korkan topcu bızden deıldır ztn... ISTIFAAA !!!
söylediklerinin hepsinin yalan olduğunu biliyorsun niye açıkça lawalın gidiş sebebini söylemiyorsun eyvan kebapçısının adamı otel lobisinde tokatladığını gökhanın erman özgürün hüseyinin ve diğer futbolcuların paralarını ödeyeyemeyip satmak zorunda olduğunuzu başkan olmadan evvel kendine ait iki daireni satlığa çıkarıpta satamadığınızı ŞU AN ŞAHSINIZA AİT İKİ FARLI YERLERDE APARTMAN DİKTİRDİĞİNİZİ niye anlatmıyorsun bizler bunu biliyoruz günü geldimi hesap kesilir ben isteyerek gelmedim diyorsun senide zaten isteyen yokki defolun gidin zaten o başkanlık koltugu sana 3gömlek büyük geliyor
ha bide istifa ederım dıyor y baskan kesınlıkle doymustur cebı ve karnı ondan dıordur tipine baksana cono hırsızlara benzıyor..
istifa edin diyenler tamamen doldurulmuşsunuz BU ADAMLAR İSTİFA EDİNCE NE OLACAK LAN SANKİ SEZON SONUNDAMIYIZ. ADAMLAR İSTİFA EDİNCE DEMİRSPOR SÜPER LİGEMİ CIKACAK. KİM YÖNETİME TALİP OLACAK. SİZ KAYYUMLARI SAHİPSİZLİKLERİ ATO BASKANININ DEMİRSPORA GÖSTERMELİK BAŞKAN OLDUGUNDA NERDEYDİNİZ!! SİMDİ SEREFTEN HAYSİYETTEN BAHSEDİYORSUNUZ. BU KULÜBÜ ADEM ATILGANLAR AYTAC DURAKLAR YÖNETİRKEN NERDEYDİNİZ! BASKAN BULAMIYORDU KULÜP KENDİNE SİMDİ KALKMIS İSTİFA DİYORSUNUZ. SEZON BASINDA KÜMEDE KALALIM YETER DİYENLER DEMİRSPORA ADANALI BİLE OLMAYANLARI BASKAN YAPMAK İSTEYENLER BİRİLERİNİN ALETİDİR MAŞASIDIR. DEMİRSPORA BİR GRAM EMEĞİ GECMEYENLER BURADAN SEREFTEN ONURDAN HAYSİYETTEN BAHSEDİYOR. BU ADAMLAR GİDİNCE FUTBOLCULARIN ALACAKLARINI KİM ÖDEYECEK KİM MASRAFLARI KARSILAYACAK. HAZIR BASKAN KİM? KİM SAHİP CIKACAK BU TAKIMA KİM! BOŞ MASALLARLA UYUTUYORSUNUZ MİLLETİ SİZİN YÜZÜNÜZDEN TAKIM SÜPER LİGİ UNUTTU SORUMSUZ TARAFTAR TOPLULUGU. BU ADAMLAR İSTİFA ETSİN TAMAM SONRA TAKIM 2.LİGE DÖNSÜN KINA YAKIN. İSTİFAYMIŞ YAPICI BİRŞEY YOK HEP YIKICI UTANIYORUM SİZİN GİBİ CAHİLLERDEN
ya arkadaşlar istifa istifa deniyor da.. farzedelm ki istifa edildi ya sonra ne olacak.. kim sahip çıkacak bu takıma.. unutmayalım SAHİPSİZ ADANA!!!
Hasan Ü. Kimsin sen Önder mi,Ali mi,Ramazan mı,Casim mi Yada onların tayfası mı? Sen Patagonyada mı yaşıyorsun.Bir defolup gitsinler.Sen ve senin gibi yüzler değil bunu biz ve bizim gibi yüzbinler istiyor.Başkan mı?Bu taraftar varken her hafta En az 100.000 TL kasaya sokan bir kulübe başkan bulunmayacakta kime bulunacak.Bu yüzden mi Kargaların bol olduğu bir kulüp olduk.Bu yüzden bu ve buna benzer ısmarlama yöneticilerden kurtulamadık.Şerefsizliklerin ve haysiyetsizliklerin bol olduğu bir yönetim yerine sadece ve sadece gururu olan bir yönetim istiyoruz.ÇOK MU?
iyi güzel yazıyorsun ama bu adam onların uzantıları değil mi? Mustafa Tuncel, Mehmet Gökoğlu, Önder Serin, Adem Atılgan bunlar hepsi aynı tayfa. Kim gelirse geldin Demirspor un gerçek marka olduğunu bir çok insan anladı sahibsiz kalmaz merak etmeyin ancak bu adamların artık gitmesi lazım
İsmini saydığın insanlarla Adem Atılganı ayrı tut derim.Bu kulübe çok emeği geçti.Yıllar önce elinde makbuzla esnaf esnaf dolaşıp kulüp için para topladığını bilirim.Son başkanlığı devraldığında kulübün 4 milyon borcu varken sene sonu bıraktığında kulübün tek delikli kuruş borcu yoktu.
Hasan ü.özetle diyorsunki bu adamlar giderse ne olacak halimiz.Bu düşünce zaten yıllardır var.Yıllardır bunlar ve adamları yönetimde şimdiye kadar ne yaptılar.3 kuruş para verdiler faizleriyle aldılar ama Demirspor sayesinde hergün basın önüne çıktılar,deplasmanlara gittiler çevre edindiler,belediyede orda burda işlerini hallettiler.Peki Demirspora ne verdiler? Şimdide sığındıkları şeye bakın,bu takım küme düşerdi ama biz üst sıralarda oynatıyoruz.İşte zavallı zihniyet.Adanademirspor her zaman en üste oynar.Adam Demirspor başkanı ama zihniyet kör.Şampiyon yapamayacaksan ne işin var orda,Paran yoksa ne işin var orda?Borçları azaltamayacaksan ne işin var orda?2 milyon hibe edecem dedin bunu bile yapabilecek kapasiten yok. Demirspora Adanalı olmayan birileri gelsinmi diyor hasan ü.Ulan M. Gökoülu Adanalıysa ne yaptı şimdiye kadar?Önder yıllardır yönetimlerde ne yaptı şimdiye kadar.M.Tuncel Adanalıysa kaç milyon dolar cebine indirdi?Burda demagoji yapma hasan ü...Aziz Yıldırım nereli?Chelsa nin başkanı nereli?PSG nin sahibi ve başkanı nereli?Ünal Aysal nereli?Fikret Orman nereli?İlhan Cavcav nereli? Bu yönetim emek harcamışmış,bu taraftarda emek harcadı.Bu kadar tepkiye ve küfüre rağmen hiçbir onur sahibi orada durmazdı.Bu kulübe sene başından beri 10 milyon civarında para girdi.Açıklasın senin yönetimin bu para nereye gitti.Daha yönetimdeyken kulübün gelirlerine temlik koymak ne demek onu açıklasınlar....Biz bu yönetim gibi onursuz olacağımıza,senin dediğin gibi biz cahil olalım.Kulübün gerçek kurumsal yapıya kavuşmasını istemek cahillikse biz cahiliz..
mardin demir spor yapacaklar takımı ayıplan bunları bağırttıran belli zaten mardin tayfası ayıp bırakın takım biraz top oynasın şimşekler susmuşken takım daha ii top oynuyordu urfa maçında bir maca gelmesinler galibiyet gelir
*** hadi ordan, biz kendimiz de sen kimin k****** belli !
hala bu yönetimin kalmassından yana tavır alan kişi sen harbiden ****** mişin be
hadi ordan lan, günalları bekirleri, şaban başları bizde gördük, ama artık görmek istemiyoruz, ayıkıyon mu, senin gibi bilinçsiz, günü kurtarma meraklısı adamlar Demirsporluyum da demesin !
istemiyoruzzz sorun sende futbolcuları sattınız yan gelip yattınız yeter artık İSTİFAAAAAAAAA
lan istifa edin istifa hala anlamıyormusunuz bu taraftar sizi bir tek şey için affeder Ercan Albay' ve onun eski şampiyon olan kadrosunu getirip istifa edince....!!!!!!!!!!!!!!!!!
FUTBOLCULAR OYNAMIYORSA TEK SORUMLUSU TARAFTARDIR ADAMLARA ANA AVRAT SÖVE SÖVE TAHRİK EDİYORSUNUZ. YÖNETİM BAŞARILI. DEMİRSPORUN HALA PLAY OFF SANSI VAR BU ADAMLAR KALACAK! SİZDE KINAYI BASKA ZAMAN YAKACAKSINIZ
evet sorun sizsiniz bu defolun gidin bu takım halkın takımı sizin şirketiniz deil istifaaaaaaaaaaa
Arkadaslar sezon basinda hepimiz kumede kalmaya raziydik burasi dogru. Ama devre arasi iyi degerlendirilmis olsaydi bu takim ilk 2 den cikardi.Konusulacak cok sey var, ama hala ilk 6 sansimiz devam ediyor.Matemetikmen devam ettigi surece lutfen takimi destekliyelim. sezon sonuna birakalim hesaplasmayi lutfen arakadaslar hala sansimiz azda olsa var.Kimse bu yonetim iyi filan dedigimi dusunmesin.Ama benim icin onemli olan DEMiRSPORDUR arkadaslar .
Futbolcuya söven olmadı AdanaDemirSpor taraftarı formanın hakkını veren futbolcuya mücadele ederek mağlup olmuş takıma kesinlikle küfretmez şöyle bir hatırlatma yapalım kendi evimizde oynadığımız k.erciyes maçını örnek gösterelim skor 3/1 gerideyiz takım mücadele ediyor formanın hakkını veriyor ve dakika 70 tüm stad ADS ADS diye inliyordu o zaman nie küfredilmedi futbolcuya ? sen önder efendi ve yalakaların taraftara tek kelime etmeye hakkın ve hakkınız yok DEFOLUN GİDİN !
gökan kabaya laf ediyonuz adam ilk yarı 13 maçta 8 9 gölü var tabi adamın geçim kaynagı bu işten başkan parasını tabi isticek bide üstüne yeni brezilyalı getiriyonuz adam idmana çıkmadan dogru dürüst ilk geldiği hafta 9 gol atran adamı kesiyon neymiş brezilyalı noldu bi bok yok patladı elinizde yönetim istifa edinde herkez kurtulsun taşeron yönetim yakışmıyo koskoca adanademirsporumuza siz koyun güdün bu işi bırakın
Ne yürekli başkanmış beee. Sanki vazgeçilmez.Sanki kendisi gitse bu takım biter. Bitsin be kardeşim bitsin sen bu takımın başındayken biz zaten Başkansızız. Bir git Allah aşkına Sorun sensin. Sorun Önder Serin ve Tayfasıdır. Bize hitap etmeyen başkan ve Yönetimi yüzünden sene başından beri maçlardan zevk almıyorum. Rahmetli Bekir Başkanın Yumruklarını hatırlıyorum da.??? Yazıklar olsun size.
sizsiniz sorun bırakın gidinnnnnnnn....!!!!!!!
ne duruyorsunuz iddaa cı yonetım turkıyenın en buyuk sıkesı adana da baska yerde aramayın
Daha 5/6 hafta once futbolcular taraftari ovuyordu ne olduda simdide ayaklari titriyormus...ozetle maclari sattik deyin biz istedigimiz puani aldik deyin..kisacasi DEFOLUN...
BU ADAM KENDİNİ YA ÇOK AKILLI SANIYO YADA TARAFTARI SALAK DEMİŞKİ LİG BAŞLAMADAN TAKIM LİGDE KALIRSA BAŞARILI OLUR GÖZÜYLE BAKIYODU HERKEZ BİZ ŞUAN HALA İLK 6 HEDEFİMİZ VAR YAV HAYRET BİŞE LİG BAŞLAMADAN BU TAKIMIN BAŞINA OYUNLARLA GEÇTİNİZ SİZİN YÜZÜNÜZDEN MİLLET ÖYLE DÜŞÜNÜYORDU AÇMADINIZKİ DEMİRSPORUN ÖNÜNÜ BAŞKA Bİ İNSAN GELSİN ZATEN HİÇ BİZAMAN HEDEFİNİZ ŞAMPİYONLUK OLMADI LAVAL GİTMEK İSTEDİ FALAN FİLAN O SİZİN 2. YARI KREDİNİZDİ ONDAN SATTINIZ GÖKHAN KABA GİTMEK İSTEDİ GİTMEK İSTEDİYSE SANKİ SÜPER LİGE GİTTİ URFAYA GİTTİ URFA OZMAAN BİZDEN KÖTÜ DURUMDAYDI BU ADAM HANGİ KAFAYLA GİTMEK İSTEDİ HEP YALAN HEP DOLAN EMRE BALCIYI NEDEN YOLLADINIZ....................EN ÇOK ÜZÜLDÜGÜM NOKTA GEÇEN SENE ERCAN ALBAYIN FUTBOLCULARIN VE ONURLU TARAFTARIN TIRNAKLARIYLA KAZANDIGI ŞAMPİYONLUGUK SİZİN GİBİ TEK AMACI HAYATTAKİ GAYESİ BİRİLERİNİN FİLMLERİNDE OYNAYAN OYUNCU OLMAK. OLAN KİŞİLERE KALDI ALLAH BELANIZI VERSİN
herkez çıkarını düşünüyo bırakın çıkarlarınızıda biraz takımı düşünün..
eğer bu anlattıklarınn kadar dürüst ve adamsan bırak demirsporu düşün yakamızdan istifaaaaa
demirspor taraftarı türkiyede futboldan en çok anlayan trabzonspor taraftarıyla birlikte gelir biliyorsundur önder serin bunuda
Arkadaşlar benimgörüşüm tahminimUrfa maçında seyirci yönetimi istifaya davet etti şimdi hazırlpklar başladıney bu sorun bizsek istifa ederiz bakın görün takım Ankara gücünü yenemezse Mustafa hocada istifa edecek yönetimde hazırlık yapıyor eğer takım Ankara Gücünü yenip 3 puan alırsa G.Antep maçını bekleyecekler çünkübir umut doğacak yeni hesaplar yapılacak
git allah aşkına. peygamber aşkına. sevdiklerinin yüzü suyu hurmetine git. bir dahada gelme ya
isteyerek gelmedim diyor ya... leylekler getirmiş..
lan siz ortada yoktunuz daha dünün cocuklarısınız kelime yapınca 1.siniz görüşümüz farklı ya hemen kimin adamı olduk. kimsenin adamı değiliz oglum sonradan değil kökten demirsporluyuz dedemizin maaşından kesilerek kuruldu bu takım 3.liglerde 2.liglerde 1.liglerde yalnız bırakmadık
Lan yavrum sıktığın bok dereye düşmemişken biz Samet Aybabayı istifa etsin diye yürüyenlerdeniz.Biz 35 sene önce paşa Hüseyin'i seyredenlerdeniz.Biz hacı döner'den Bekir çınarlara şerefli başkanları alkışlayanlardanız.Sizin gibi 146 sahte üye ile alavere dalavere gelenlerden değiliz .Biz şimşekleriz siz Kimsiniz
ads hedefi her koşulda ilk olmaktır ads li olmak onur dur tek hedef her zamanşampiyonluk tur ads kadrosunun en az yarısı adana lı olmalıdır
Evet tek sorun sizsiniz Önder serin.defolun gidin.siz urfa maçından alınan 1 puana bile çok şükür diyenlerdensiniz.,siz kümede kalalım yeter diyenlerdensiniz,para gelirse gelsinde nasıl gelsin diyenlerdensiniz,Ama şampiyonluk için 3. veya 4. olamaıza rağmende şampiyonluğa oynuyoruz diyemiyenlerdensiniz.Dolayısıyla sizin misyonunuz kesinlikle bize çok ama çok ufak geliyor.biz sizin gibi küçük düşünemiyoruz.siz asla bizim beklentilerimize cevap veremezsiniz.Demirsporumuzun başkanlık gömleği size çok büyük geliyor.siz asla demirsporumuzun başkalığına layık değilsiniz.Tüm taraftarın sizi ısrarla istememesine rağmen bu ısrar niye.bu kadarmı çok menfaatiniz var demirsporumuzdan.doğru ya! yoksa niye bukadar ısrar edesiniz.
şuanda durmanız bile hata.. artık istifa edinde kurtulak.. bırakın artık edebiyat yapmayı.. sizi kimse istemiyordu ama siz koltuk sevdalısı çıktınız ve yönetime girdiniz. 1 senemezi harcadınız ve bu yuzden hakkımı helal etmiyorum sizlere.. istifaaaa

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor