Neden böyle oldu?

PTT 1.Lig'in 26.haftası geride kalırken Adana Demirspor yine galibiyet hasretini sonlandıramadı. Mustafa Uğur'un takımına oynattığı tutuk futbol akıllarda soru işaretleri bıraktı.
 
İlk devrede rakiplerini prese boğan ve deyim yerindeyse ligin en iyi hücum futbolunu oynayan Adana Demirspor'un son haftalardaki maçlarda oyunu kendi sahasında kabullenirken rakip oyunculara neredeyse hiç baskı uygulamadan, rahatça pas yapmalarına izin vermesi herkesi şaşırttı. 
 
Şanlıurfaspor maçında "Mustafa Uğur'un yeni bir taktiği mi bu acaba?" diye sabırla ve merakla takımlarının ileri çıkmasını bekleyenler yanıldı. Binlerce taraftarın önünde Adana Demirspor bir kaç atak dışında varlık gösteremedi ve bir puan aldı. 
 
Adana Demirspor'da bir yandan Şanlıurfaspor maçının değerlendirilmesi ve nedenlerinin sorgulanmasına devam edilirken diğer yandan teknik direktör Mustafa Uğur futbolcularını önlerindeki maçlara motive etmeye çalışıyor.
 
Mustafa Uğur, özellikle Çaykur Rizespor maçı sonrası başlayan takımdaki düşüşün nedenlerini araştırıyor. Tecrübeli teknik adam, futbolcularıyla yaptığı  görüşme ve değerlendirmelerde de bunun nedenlerini soruyor.
 
Mustafa Uğur futbolcularından bir an önce toparlanmalarını isteyerek "Play-offlar oynama hakkını elde etmeliyiz. Bu hedefi gerçekleştirmemiz gerekiyor" dediği ifade edildi.
 

Yorumlar

ne play offu hayirlisiyla su 40 puan barajini asip kümede kalsak bari
hocanın oynattığı tutuk futbol diye bişey yok bence; adam neden iyi giden tarzını değiştirsin, kadroyu bozarsan elindeki kadroda böyle oynar işte oda sana tutuk gelir.
sorunun cevabı basit YÖ-NE-TİM

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor