Maçın önemli dakikaları

PTT 1. Lig'de mücadele eden Adana Demirspor, sahasında karşılaştığı Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kaldı.

9. dakikada Berat'ın pasında topla buluşan Luiz, pasını Erçağ'a aktardı. Bu oyuncunun sert şutundaz top kaleci Atacan'da kaldı.

17. dakikada Ufukhan'ın pasında ceza alanında topla buluşan Luiz, pasını bekletmeden  Rıdvan'a gönderdi. Rıdvan'ın vuruşunda top üstten auta çıktı.

19. dakikada gelişen Şanlıurfaspor atağında topu alan Gökhan, vuruşunu yaptı. Dönen topu Tisdell sert bir vuruşla ağlara yolladı: 0-1.

30. dakikada ceza alanında topla buluşan Rıdvan pasını Erçağ'a gönderdi. Erçağ'ın sert şutu kaleci Atacan'dan döndü. Dönen topa Luiz'de sert vurdu Onur'a da çarpan top filelerle buluştu: 1-1.19. dakikada gelişen Şanlıurfaspor atağında topu alan Gökhan, vuruşunu yaptı. Dönen topu Tisdell sert bir vuruşla ağlara yolladı: 0-1.

46. dakikada ceza alanında topla buluşan Juninho'nun şutu üstten auta gitti.

60. dakikada topla buluşan Erçağ'ın pasını alan Juninho, ceza sahasına girmeye çalışırken defans araya girdi ve uzaklaştırdı.

65. dakikada Adana Demirspor'un kazandığı serbest atışı kullanan Juninho'un uzaktan şutu üstten auta çıktı.

89. dakikada topla buluşan Erman'ın pasını alan Sinan düşürüldü. Kazanılan serbest atışı kullanan Erman'ın ortasını savunma uzaklaştırdı.

Bu sonuçla Adana Demirspor puanını 36'ya Şanlıurfaspor ise 31'e yükseltti.

 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

Bu Mustafa Uğur bırakın teknik direktörlüğü bir boktan anlamıyor.Anlasaydı bu bal verme tahayı ve Ufukhanı başımıza musallat etmezdi.ben bu 2 topçununda bugüne kadar hiçbir katkısını görmedim.Yani bu adamlar için irfanı emre balcıyı göndermeye değermiydi.Maç esnasındada aynı taraftar gibi maçı izliyor.ve hayret şuana kadar haalaa rakibi öven bir açıklama yapmadı.Zaten mustafa uğur iyi bir T.direktör olsaydı şuan erciyesin başında osman özköylü olmaz mustafa uğur olurdu.
Bu juninho böyle kendine oynadığı sürece demirsporumuza fayda değil zarar veriyor.ama ne yönetim yönetim, nede hoca hoca.bu juninhoyu maç kaybetmeyide göze alarak 1-2 maç gözdağı vermek lazım.maç elden gidiyor junihonun...........de bile değil.her aldığı topu haalaa kaleye şut çekiyor..bu huyundan vazgeçmedikçe bizim maç kazanmamız hayal.ceza verme zamanı geldide geçti bile juninhoya.ama kim iyiydi derseniz alın birini vurun ötekine.
Şimdi yine 2 gün izin veriler artık topçulara.hakettiler yaa!!!.Fakat takımda bir problem olduğu açıkça ortada.büyük ihtimallede topçular paralarını alamıyordur.siz bakmayın yöneticilerin topçuların alacağı yok dediğine.yönetim zaten yaalan makinesini geçmiş.Fakat büyük ihtimalle topçular paralarını almadıkları için oynamıyorlardır.Fakat şimdi maç kazanamayınca ceplerine paramı giriyor sanki.ne olur sanki birazda para için değilde haysiyetleri ve şerefleri ve kandileri için oynasalardı ne kaybederlerdi.bugüne kadar kimin alacağı kaldı ki.zaten federasyona başvurdukları zaman alacaklarını kuruşuna kadar alıyorlar.
Futbolcular elinden geleni yaptı güçleri bu kadar kadro çok yetersiz sorun yöneticilerde bu takımı düşürecekler ptt 1 .liğin en kötü takımı demirspordur yönetim bırakıp gitmelidir

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor