Luiz Eduardo 28 yaşında!

Adana Demirspor’umuzun başarılı oyuncularından Luiz Eduardo 24 Mayıs 1985 tarihinde Brezilya’nın Parelhas kentinde doğdu. 2005 yılında profesyonel olduktan sonra sırası ile ABC FC (2005), AC Coríntians (2005), EC Bahia (2006), Ceará SC (2007), ABC FC (2007), Santa Cruz FC (2008), Social FC (2008), Londrina EC (2009), PFK Montana (2009-2012), AA Caldense (2012) ve son olarak FK Etar (2013) formalarını giydikten sonra sezon arasında Demirspor’a transfer oldu.

Devre arasında Gökhan Kaba’nın takımdan ayrılmasının ardından forvet arayışlarına giren Adana Demirspor yönetimi, Demirspor'un başarılı oyuncularından Juninho ile daha önce karşılıklı oynayan ve çok iyi arkadaş oldukları bilinen Luiz Eduardo Azevende Dantas’ı kadroya dahil etti. Demirspor forması altında yarım sezonda çıktığı 19 maçta 6 gol kaydeden Luiz Eduardo bu gollerini Konyaspor, Urfaspor, Ankaragücü (2) ve Tavşanlı (2) maçlarında kaydetti.

31 Mayıs 2015 tarihine kadar Adana Demirspor’la sözleşmesi bulunan Luiz Eduardo; vatandaşı Juninho kadar olmasa da Demirspor taraftarı tarafından beğeniliyor. Önümüzdeki sezon hem Adana’ya hem de PTT 1. Lige alışacağını ve daha olumlu bir futbolu sahaya yansıtacağını düşünüyoruz.

HaberADS ailesi olarak, Luiz Eduardo’nun yeni yaşını kutluyor. Mavi Lacivertli forma altında, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyoruz. Feliz Aniversario Eduardo.

Yorumlar

bnce juninho gitsin,kalmasına gerek yok.ama luizin kalması önümzdeki sene için bize fayda sağlayacaktır.adam mücadeleci
luiz kalsın juninho gitsin mi ??? yüksek sesli güldüm :D
juni kalsın luiz gitsin çok ağırsın luiz ya gökhan kabayı ben şahsen mumla aradım
Luiz Eduardo çok çakılı oynuyor biraz daha hareketli oynaması gerek bence, Juninho nun ise kafasını bozan bişeler var gibi geliyor bana sanki rahat değil adamın performansı düştü.İkisi de kalmalı bence.
nasil bir yazi bu haber ads bunu begenen adamin futbol bilgisi yoktur adam bize juninhonun kazigi
uğur polat ın yorumuna aynen katılıyorum.junior la beraber gitsin
uğur polat ın yorumuna aynen katılıyorum.junior la beraber gitsin
junıor kalsın turgeyleri yine öpsün ;)
''ROGER, SAMED KARTAL, sinan '' GİTSİN DE NE OLURSA OLSUN ÇOK GEREKSİZ OYUNCUlar.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor