Kaptanın tedavisi devam ediyor

Gribal enfeksiyon nedeniyle Adana Demirspor’un resmi sağlık sponsoru olan Özel Algomed Hastanesi’nde tedavi gören kaptan Erman Özgür’ün tedavisi yoğun şekilde sürüyor.
 
İki günden beri Erman’a serum tedavisi uyguladıklarını ifade eden Özel Algomed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fizik Tedavi Uzmanı Doktor Arif Akgül, “Erman’ın Pazar günü oynanacak olan Şanlıurfaspor karşılaşmasına yetişmesi adına büyük uğraş verdik. Tedavimiz sonuç verdi. Büyük ihtimalle kaptan Erman Şanlıurfaspor maçına yetişecek” dedi.
 
Dün idmanda yer almayan Erman, bugünkü idmana katıldı.
 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

kaptan iyileş öyle oyna yoksa tribünleri susturmak zor olur
İnşallah kaptanımız en kısa zamanda iyileşip takımdaki yerini alır,Urfa maçı çok önemli alacağımız bir galibiyet kötü gidişimize dur der.Futbolda kötü gidişler her takımın başına geliyor mühim olan en kısa zamanda atlatmak buda taraftarın vereceği destekle oluyor,bizim taraftarlarımız Türkiye,nin örnek tarftarlarıdır verdiği desteği hiç bir takımız taraftarları vermemiştir bu konuda alnımız açıktır,bazı arkadaşlarımız kombine kartımı yırtacağım bazı arkadaşlarımız bir daha maça gitmiyeceğim deseler bile gene giderler o anlık sinirlerinden geliyordur.,buda demirspor sevgisini gösteriyor.Bu taraftarlar başarı istiyor şampiyonluk istiyor süper ligi istiyor,bu taraftarların hedefi büyük,hedefi büyük bir takım istiyorlar hedefi büyük bir camia istiyorlar.Hiçbir takım 20.000 kişilik stat ve seyirci bulamazken bu taraftarlar yapılacak 33.000 kişilik statı beğenmiyor daha büyüğünü istiyor bu istek onların gücünü hedefini gösteriyor.
Kaptan, sen çok büyük bir klübün kaptanısın. Kötü oynasan dahi sana yapılan saygısızlıgın bu klübün, formanın, tarihin, armanın değerini, ne olduğunu bilmeyen kişiler tarafından yapılmıştir. Unutmayın Erman, Demirspor'umuzun kaptanıdır. Bu pazuvantı herkese nasip olmaz..
şimsekler grubu o tepkiyi onlara oydu sen şimsekler grubuma mı o lafı söylüyorsun daha kaç senelik demirsporlusun sen
İYİ KÖTÜ OYNASINLAR BAĞRIMIZA BASALIM TAKIMI PLAY OFFTAN EDECEKLER BAGRIMIZA BASALIM AMA ONLAR HİÇ Mİ HİÇ İLERLEME KAYDETMESİNLER ERMAN KAC HAFTADIR İYİ DEĞİL TARAFTAR TEPKİ KOYAR KARDEŞİM TEPKİSİNDEDE HAKLIDIR. KAPTAN KAPTAN DEYİP ADAMLARI UCURMAYIN. DEMİRSPOR NE KAPTANLAR GÖRDÜ BİZİM BABALARIMIZ DEDELERİMİZE SORUN

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor