Şimşekler Grubu'nun son üyesi; Erkan Petekkaya

Çekimleri Adana'da yapılan Dila Hanım dizisinin Rıza Bey'i Erkan Petekkaya, Demirspor-Şanlıurfaspor maçını Şimşekler Grubu ile beraber izledi. Maç boyunca tezahürat yapan ünlü oyuncunun tribünde çekilen resimleri sosyal medyada gecenin en çok konuşulan fotoğraflarından birisi oldu.

Petekkaya daha önce de Demirspor maçlarına gelmiş ve tribünden canlı izlemişti.

Yorumlar

erkan petekkayanın fotodan bakınca tam yukarısındaki yumruk benim :D
Hayret gecenin 2 si oldu haalaa istifa haberi yok.Aslında bana kalırsa bu yönetim istifa sesleri bu yönetime hiç tınsımıyor bile.yönetimin zoruna gidecek başka daha ağır yollar denenmeli.yoksa bu istifa sesleriyle gidecek gibi hiç değil bunlar.zaten önder erinde geçende daha 2 sene burdayım demişti.Nasıl olsa ellerinde oyuncak olmuş birde mustafa uğur var.birbirlerini idare ediyorlar işte.
bu tepkiler daha kötüye varmadan bu yönetimin derhal istifa etmesi gerekir.Bukadar tepki ve protestolara rağmen bu yönetimin haalaa görevde durabilmesi çok manidar.ve demirspor seviyoruz bu yüzden devam ediyoruz lafları tamamen takiyedir.bunlar tamamen menfaatleri için gitmiyorlar.hiç balo gelirlerindende bahsedilmiyor.herhalde cebellezi yaptılar.balodan umduklarını bulamamışlar.niye işadamları size inansınki.bu kadar taraftar inanmıyor işadamları size hiç inanmaz ve 1 kuruş vermemekte sonuna kadar haklılar.zaten bugüne kadar istifa etmemekle ne kadar demirsporlu olduğunuz ve sevdiğiniz her halinizden belli.
bu foto kale arkası mı ya yoksa maraton kapalı falan mı
yönetim istifa sloganı artık demode oldu ben yeni bir slogan buldum daha çarpıcı etkileyici ve manidar..haydi hep beraber haykıralım '' hırsız vaaaaarrrrrr '' :))
ben herşeyden önce, rıdvan ve keremcan ı takıma motive ettiği (BOZULMAZLARSA GELECEĞİN PAŞA HÜSEYİN İ VE NECMETTİN İ ) ,KAYSERİ ERCİYES maçında yediği ilk gol de ki hatası ile (şENER İYİ AMA REFLEKSİ zayıf . ) şener i kesmesi ( MAÇ 0 - 0 İKEN RAMAZAN IN YAPTIĞI KURTARIŞI YAPAMAZDI ŞENER ) konusunda mustafa hoca yı kutluyorum ama bunun yanında TAHA gibi (ADANA ağzıyla statda sucuk ekmek sattırmazlar Taha gibisine ) (son 7 yılda ADS ye gelmiş en kötü oyuncu ) bir adamı nasıl takıma koyuyor ve niye CAVİT i ve EMRE Yİ sattırıyor ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM.
ads 1959 naptın be abi ikiside rahmetli paşa hüseyin le necmettin dağdevirenin kemiklerini sızlattın rıdvan la keremcan onlara ömürbillah yetişemezler ,paşa ile necmettin maç çevirebilen ouunculardı hemde bugünkü adıyla süperligde ,,,naptın sen abi ya
değerli kardeşim ADSM .. çalışırlarsa demiştim..ne yapacaksın kardeş gözlerimiz hala onları arıyor. benim kisi bir umut işte.. PAŞAMIZI VE NECMETTİNİMİZ İ( NECMETTİN İN VEFATINI BİLMİYORDUM..) VEYA BEN YANLIŞ ANLADIMİ İFADENİZİ..) RAHMETLE ANARIM..TOPRAKLARI BOL OLSUN..
malesef necmettin de rahmetli oldu 1959 kardeş,ama emre ve ramazan konusunda haklısn ,emre balcı kalmalıydı
bu sene inanıyorum şampiyon biziz
İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURUZ VE BJK,GS,FB YE JKARŞI SENEYE OYNARIZ ŞAMPİYONNNNNNNNNN ADS

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor