"Önce Demirspor sonra haber diyerek geçen bir yıl!"

HaberADS olarak birinci yaşımızı kutluyoruz. Bugüne dek hatta halen Adana basınında küçük hesaplar ve çıkar ilişkileri yüzünden daha çok da vizyonsuzluk ile dönemi geçmiş kişilerden oluşan spor servisi çalışanları sebebiyle Adana spor basını Demirspor tribünlerini tatmin etmedi habercilik anlamında.

Bu anlamda bir eksikliği giderme şiarıyla yola çıkan HaberADS'nin bir yıl gibi kısa sürede ulaştığı tiraj ve yakaladığı etkinin altında siteyi kişilerden çok Demirspor'u ön planda tutan, donanımlı insanların emekleri oluşturuyor. Ben bu ekibe çok sonra katılmış olsam da site ekibi olarak yakaladığımız futbol klişesiyle belirtmek gerekirse kolej havası, amatörce düşünüp çıkarsız üretmek ve tutku bu ekibin başarısının gerçek sırrı.

Ekip olarak asla bundan önceki yönetimlere ve bundan sonrakilere de olacak olan şimdiki mesafemizden ödün vermeden kulüpten dahi olsa bize düşmanlık besleyenlere karşı olayları asla kişiselleştirmeden Demirspor'un çıkarı doğrultusunda  yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz

Bizim için önce Demirspor ve Demirsporluluk değerleri geliyor. Yalan haber bu anlamda bizim kuralımız oldu. Bir haberi en az iki ilgili kişiden teyit etmeden girmememiz bu sebeptendir. Bunu da belirtmek isteriz.

İlk günkü gibi heyecanlı ve tutkuluyuz kendimizi nasıl daha da geliştirebilir Demirspor camiası için iyi şeyler yapabilirizle geçiyor anlarımız. Gece yarısı aklımıza bir fikir geldiğinde birbirimizi uyandırıp hemen ekibin fikrini alıp, oy birliğine gitmemiz bu amatör ruhtan kaynaklı. O Watsapp toplantılarımızı bir görseniz.

Dediğim gibi heyecanlıyız, toparlayamıyorum da sonunu sadece teşekkür ediyorum tüm Demirsporlu ağabeylerimize, kardeşlerimize ve beni ekibe dahil eden Emre Temel'e ayrıca.

Demirspor'un şampiyonluğu tadında nice mavi-lacivert yıllara girmemiz dileğiyle!

Hüseyin ATAŞ

Yorumlar

Yerel medyanın bu kadar kötü oldeuğu bir ortamda seviyoruz sizleri

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor