Mavi Çocuğu uğurluyoruz

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Ali Utku yarın son yolculuğuna uğurlanıyor.
 
Ali Utku'nun cenazesi, öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Buruk Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Taziye evi ise Stadyum Caddesi'nde bulunan Sanatçılar Parkı'nın karşısındaki Ziraat Bankası yanı.
 
Cenazeye katılacak Adana Demirspor taraftarları Buruk Mezarlığı'nda toplanacak.
 
Organları bağışlandı
 
Adana'da babasıyla birlikte gittiği buz pateni pistinde düşen ve sonrasında çekilen MR filminde beyninde tümör olduğu saptanan 6 yaşındaki Ali Utku Yücel, yaşam savaşını kaybetmişti. Mavi Çocuk Ali Utku'nun beyin ölümünün gerçekleştiği haberiyle yıkılan baba gazeteci Kemal Yücel, oğlunun organlarını bağışladı.
 
Baba Kemal Yücel, oğlunun organlarını bağışlamak istediğini hastane yetkililerine söyledi. Kemal Yücel, oğlunun organlarının başka kişilerde yaşaması, onlara hayat vermesinin kendisi için teselli olacağını belirtti. 
 
Kalbi minik Melek'e
 
Mavi Çocuk Ali Utku'nun Mavi-Lacivert çarpan kalbi, İzmir'de Türkiye'nin en küçük yapay kalbi ile yaşayan 3 yaşındaki Melek isimli çocuğa verilecek. 
 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

acının rengi olmaz başınız sağlsun DEMiRSPOR......acınız acımızdır........ÇARŞAMBALI GABAKDAGLILAR........SAMSUNSPOR....
evladını yitirmiş bir insanın bu acısıyla toplumsal duyarlılık ve farkındalıkla organlarını bağışlamasını takdir ediyorum,sabırlar diliyorum...
ALİ ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR ! SENİ UNUTMAYACAĞIZ , UNUTTURMAYACAĞIZ ! ALLAHRAHMETEYLESİN MEKANIN CENNET OLSUN RENK KARDEŞİM....
Renkdaşım, canım kardeşim. Cennetin en güzel yerine gitiğine inanıyorum. Sana Allah'tan rahmet, ailene ve tüm Demirsporlulara sabır ve başsağılığı diliyorum. Karşıyaka maçında Federasyon izin vermese bile cezayı göze alıp senin için hiç değilse saygı duruşu yapılmasını istiyorum. Nurlar içinde yat.
can suskun can garip can paramparça allahım sen düşmanıma bile evlat acısı yaşatma ali utkunun ailesine sabır ver
başınız saolsun acınız acımızdır mavi şimşekler
utku geçen yıl öğrencimdi Allahım onu çok sevdiği için yanına aldı kalbimizdesin seker çocuk
başımız sogolsun ailesine ve yakınlarına Allah sabır versin
başka renklere gönül versek de acınız acımızdır, Utku kardeşimiz melek oldu şimdi, Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin.. Hep izleyecektir Adana Demirspor'unu gittigi yerlerden, nur içinde yat Utku..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor