"Vargas için bir teklif sunduk"

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, transferler, yıldız oyuncuları ve merak edilenleri anlattı. Başkan Murat Sancak, Ajansspor'a açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de geçen sezon asist kralı olan Vargas için teklif sunduklarını belirten başkan Murat Sancak, "Vargas için bir teklif sunduk. Teklifimi kabul ederlerse gelir." ifadelerini kullandı. 

"Balotelli çok kalender bir adam." diyen Sancak, "Bize anlatıldığı gibi bir adam olmadığı ortada. Samet hoca ile görüştük bana 'O deli biz deli. Birbirimizi idare ederiz' dedi. Bana göre böyle delilikleri olmasaydı Messi, Neymar'ın yerinde olurdu." dedi.

İtalyan golcü Mario Balotelli hakkında da konuşan Adana Demirspor Başkanı, "Balotelli, beni aradı ve 'kalmamı istiyor musun' dedi. Ben de bu performansıyla olacaksa kalma üstüne koy dedim. Ciddi teklifler aldık. Türkiye'den teklifler almadık. Sadece yoklamalar oldu." ifadelerini kullandı.

"MONTELLA İLE DEVAM ETME KARARI ALDIK"
Vincenzo Montella gelecek sezonda devam edeceklerini söyleyen Sancak, "Lige başlarken ben hedefimi ilk 10'a koydum. Bazen hocaların fantezilerine mahkum oluyoruz. Montella hocamı severim ama böyle oldu. Hocamızla konuştuk görüştük yeni sezonda böyle fantezilerinden vazgeçmesini istedik ve yola devam etme kararı aldık." dedi.

Yorumlar

Vargas'ın bonservis bedeli 4 milyon Euro..Parayı veren alır..Bize pahalı gelir..Halil Akbunar boşta,isteyeni de çok..Daha az bir meblağla alınabilecek üstelik yerli statüsünde bir oyuncu,takımının kaptanı idi ve çok daha tecrübeli..Oyuncu gelir mi,onu bilemeyiz...Vargas'ın alternatifi çok kısacası...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor