Uğur Meleke: "Adana Demirspor iyi yolda"

Spor yorumcusu Uğur Meleke, Kasımpaşa maçı sonrası Adana Demirspor'u değerlendirdi. 

Meleke yaptığı değerlendirmede, "Adana Demirspor çok fazla oyuncu ile yollarını ayırmasına rağmen çok iyi isimleri kadrosuna kattı. Ancak bu oyuncuların birbiri ile maç oynaması gerekiyor. Mendoza, Milad çok beğendim. Eksikleri olmasına rağmen zaman zaman doğru işler yaptılar. Balotelli ve Yusuf Sarı sakatlıktan yeni çıktı. Michut cezalı. Yeni transfer ettikleri Nabil Alioui sakat. Sağbek transferi yapacaklar. Şuan sezon başı gibi bir durumun içerisindeler ama şunu söyleyebilirim Adana Demirspor gelecek için umut verdi. Bir iki hafta sonra istedikleri sonuçları almaya başlayacaklardır diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Küme hattıyla puan farkı 4. Önümüzdeki 3 maç alanya trabzon karagümrük. Neresi iyi yol uğur? En kötü 4 puan almazsam büyük ihtimal düşme hattındayız 4. Maç da konyayla. Paraşütsüz düşüyoruz. Padişahım çok yaşa(!)
Bencede…. Sezon yeni başlıyor. Hikmet karamanın yerinde olsam her gün hazırlık maçı yapardım.
Yahu Hikmet maça göbekli de olsa baloyla Yusuf la başlasana !!
Demek ki neymiş:"Dere geçilirken at değiştirilmezmiş"..Bugün özellikle Stamboulı-Badou'yu nasıl aradı bu gözler..Bu muhteşem 2 liyi dahi dağıtma başarısı gösterdik..Bravo((:
Uğur hocam sezon başı kampında değiliz fikstürden haberin yok belli
ulan hayla anlamadınız mı bu adam takımı bitirmeye gelmiş kadro neydi ne hale geldi tayyip amcdan farkı yok bu adamın tayyip amca ne yaptı da düzeldi bu düzeltsin ah taraftar ah uyanın artık taraftarı geçtim halk uyanmıyor taraftar nasıl uyansın lamba burada bir kez yandı aytaç durak döneminde dahada yanmadı tayyip amca baktı nasıl adanayı ele alacağız muro dedi dayı endişe etme ben onların ciğerini bilirim ads tayyip amca polisi askeri nasıl önce ele aldı buda önce gitti taraftarı ele aldı ah size para ben dedi sükse yapacağım ilk sene sizde taraftarı galyana getirin tayyip amcam götürsün burayı sonra takim düşerse kötü olursa beni istifaya çağır mayın ha daha çok destek olun tamam alın bakim şu paraları hadi en büyük başkan bizim başkan tamam mı tamam başkanım koca ads ye bak hele devrimin solcunun emekçinin takımına bak hele ne hale düştü dur bunlar iyi günler dayısı nasıl tehdit etti hatayı hizmet istiyorsanız beni görün size hizmet var görmez iseniz size bir çivi çakma bile yok mersin idman yurdu nasıl düştü amatöre kadar yakındır bizde düşeceğiz sakin olun hadi şimdi devam edin kazmalar başkanı desteklemeye ln bu takım 3 ligde patates tarlasında top oynuyordu deplasmanda ev sahibi gibi ful gidiyor du tavşanlı güngören maçlarına 5 ocak stadyumunda birlik beraberlik vardı ne oldu şimdi bu takıma anlık bir heves için bitirdiniz çıkmasaydıkta o senelerde kalsaydık razıydım kendi adıma koca çınarı yok edecekler kpkler siz hayla uyuyun tamam mı başkan çok iyi canım allah başımızdan eksik etmesin yazıklar olsun hepimize bir de utanmadan gidiyorsunuz hayla maça ben bu adam geldi geleli hep dedim dayısı ne bk kendi ne bk olsun puh......beni ancak anlayan anlar gerçek ads sevgisi olan anlar .
SEN HALA ANLAMADIN GERÇEK DEMİRSĞORLU TAKIMINA SAH,P ÇIKAR SENİN GİBİ HEMEN İŞİ SİYASETE DÖKMEZ. UZA KARDEŞİM BURDAN SANA EKMEK ÇIKMAZ HADİİİ. BURASI DEMİRSPOR SİYASET YAPACKSAN GİT BAŞKA YERDE YAP.
Bu kadar yazıyı boşa yazmışsın.Takimı bitirmeye gelen adam ne anlamadım.Sanoi her yıl avrupadaydin da her yıl tarih yazıyordun da bitirmeye mi geldi.Lan kayyuma gidiyordu takım Mersinden beter olacaktı.26 yıl sonra ligden düşürmedi süper lige çıkardı.Adanalıyim diye geçinen zenginler sıraya girmişti de bunu mu seçtiler.Ne cahilce yorumlar yapilıyor arkadaş.3 yıl önce süper ligi göremeyen adamlar Avrupa kupası maçı izlemiş konuşuyor hala.Gerçek ADS liymiş.
Helal lan sana hislerime tercüman olmuşsun
Hemşerim ne iş. Lan’lar, kpkler.Hayırdır.
ZORUNAMI GİTTİ , SÜZ HER TÜRLÜ HAKARETİ SAYDIRACAKSINIZ İNSANLARI TÖHMET ALTINDA BIRAKACAKSINIZ SİZE YAPILINCA NE OLUYOR. SİZİN YAPTIĞINIZ YANINDA BU MASUM KALIR. SAYGI GÖRMEK İSTİYORSAN SAYGI GÖSTERECEKSİN.
bu sana değil yukarıdakine yazılmış bir metin kusura bakma
Panik yok. Takım iyi yolda. Düzelecek. Bırakın şu düşme hattı korkusunu. 31 puan toplamış takım, 3 maç daha kazansa eder 40 puan. Ligi ilk 10 içinde bitiririz. Biraz destek, bu başkan takımı sıfırdan alıp nerelere getirdi, hiç mi kredisi yok. Bırakın bu boş politik ağızları. Takımını seven destek olsun. Hoca iyi, takım iyi, başkan iyi. Taraftar takımına sahip çık. Hep destek, tam destek. O kadar..!

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor