"Teşekkürler"

Yurt dışındasın, bir takımı tutuyorsun hep alt ligde, pazar günü tek şansın var radyodan yayın olsun da o 2 saat özlem gidereyim. Maç bitince konuşacak birilerini arıyor insan. Uzak olunca bunu yapabileceğin  tek mecra sosyal medya oluyor. 2009 yılında Twitter’a giriş yaptım. O zamanlar Türkiye’de bilinmiyor tabi bugünkü gibi. Toplasan 5-10 Demirsporlu ya var ya yok.  O zamandan beri kendi  kendime yazdığım ,paylaştığım küfürsüz, hakaretsiz, saygı çerçevesindeki tweetler bizi bir yola soktu. O 5-10 Demirsporludan biriyle bu sayede tanışıp bir amaç belirlendi. Sonra 2,3,4,5 giderek büyüyen bir aile olduk.

Adana’da ya da biz kendi işimize bakalım Adana Demirspor’da olanı biteni  yazıyorsan  okunursun. Bir iki yazın, deneyin görürsünüz. Hele para kaygınız yoksa, para kazanmak için yazmıyorsanız mümkün değil okunmamanız. Bizim tek yaptığımız olanı biteni yazmamız araya virgül, nokta koymamız (Kaldı ki onu bile ne kadar doğru yaptığımız belli değil)  2 haber başlığı felan. O kadar güven kaybı olmuş ki insanlarda Adana medyasına karşı taraftar ne dese yazınca bu hale geldi HaberADS. Hata yapmadık mı? Yaptık en azından ben kendi adıma kabul ediyorum. Bilmeden, art niyet taşımadan üzdüğüm, kırdığım abi kardeşlerim var ise özür diliyorum.

Memur. öğrenci, gurbetçi. Evli, çocuklu adamlar. Maaşları var, zamanları kısıtlı. Köşe yazarı  gazeteci değil taraftar olarak sırf belki bir faydası olur diye çıkılan bu yol tehdit edilsekte, küfür yesekte, hakaret işitsekte, sizlerin bilinçli olmanız sayesinde HaberADS

  • 200 köşe yazısı,
  • 5000’den fazla haber başlığı,
  • 30.000 üstünde yorum
  • 350.000 üstünde kullanıcı ile 1 yılını doldurdu.

Bu haber sitesindeki haberlere sizin yorumlarınız ve düşüncelerinizle yön verdiğimizin, yani sitenin asıl sahibinin sizler olduğunu vurgulayarak Teşekkürlerin en çoğunu size, sizin adınıza da;

Adana’yı yok sayan Adana milletvekillerine,
Seçim değil  “seçin” yapanlara,
Mavi-Lacivert kardeşine bıçak çekenlere,
Çıkar için yazı yazanlara,
Pankart yasaklayanlara,
Çevik kuvvete,
Demirspor’un 5 kuruşuna göz dikenlere,
Koşmayan futbolcuya,
Güce tapan yanaşmalara,
Derin Demirspor’a
Aslında “Sahipsiz Şehir Adana” pankartını astıran herkese teşekkürü bir borç bilirim. Onlar olmasa bir hiç’iz...

Gökhan ÇALIŞKAN

Yazara ait son köşe yazıları

“Anahtar: Sabır”

26 Ağustos 2013, Pazartesi 18:49

"Teşekkürler"

5 Ağustos 2013, Pazartesi 11:30

"Yine, yeni, yeniden play-off"

14 Mayıs 2013, Salı 16:00

Gökhan Çalışkan yazdı, "Zor"

30 Nisan 2013, Salı 13:30

"Travma"

2 Nisan 2013, Salı 20:00

"Sorgucular"

6 Mart 2013, Çarşamba 11:30

Yorumlar

kalemine saglik birazda biz gurbetcilerden bahsetmissin tesekurler, avustralyadan haber ads yi takip etmege devam edecegim ..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor