Süper Lig'de fikstür 1 hafta kaydırıldı

TFF tarafından yapılan açıklamada, "10-11-12-13 Şubat tarihlerinde Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de oynanması gereken tüm profesyonel müsabakalar 17-18-19-20 Şubat tarihlerinde oynanacaktır." denildi. 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen depremler sebebiyle Cumhurbaşkanlığı kararıyla yedi gün süreyle milli yas ilan edilmiştir. Söz konusu depremler sonucu ne yazık ki büyük can kayıpları yaşadık. Birçok yaralımız ve hala enkaz altında kurtarılmayı bekleyen birçok vatandaşımız mevcut.

Bu sebeplerle, tüm ülkemizi derin bir üzüntüye boğan bu deprem felaketinin ardından 07.02.2023 ve 12.02.2023 tarihleri arasında oynanması planlanan tüm profesyonel ve amatör müsabakalar Federasyonumuz tarafından ertelenmiştir.

10-11-12-13 Şubat tarihlerinde Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de oynanması gereken tüm profesyonel müsabakalar 17-18-19-20 Şubat tarihlerinde oynanacaktır. Sonraki haftalar buna göre planlanacaktır.
 

Yorumlar

Allah ülkemize bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Her şey düzelecek. ALLAH SAĞLIK VERSİN. OLENLERE ALLAH RAHMET EYLESİN. ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI. HER ŞEY GİDER, DOSTLUK VE İNSANLIK BAKİ KALIR.
En az 1 ay ertelenmeli
Hatay-G.Antep çok sıkıntılı..Muhtemelen maçlarını Adana'da oynayacaklar..Adanaspor çekildiğine göre,olabilir..Ancak özellikle yabancı oyuncular nasıl motive olacak,orası muamma..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor