Stiven Mendoza, Adana Demirspor'dan ayrıldı

Adana Demirspor, Kolombiyalı kanat oyuncusu Stiven Mendoza'nın sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada kulübün futbolcunun sözleşmesindeki tüm sorumluluklarını yerine getirdiği belirtilerek, "Buna rağmen oyuncumuz, ailevi sebeplerini öne sürerek eşinin gelmek istememesi üzerine 4 Temmuz itibarıyla sözleşmesini haksız olarak feshetmiştir. Kulübümüz ve hukuk birimimiz konuyla ilgili girişimlerine başlamıştır." ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar

Ne yapsın Adana'da kadın. Gelmez tabi. Çoğuda gelmiyor zaten. Gelende pişman
Uyanıklar gemiyi erken terk etti..Sıra geç uyananlarda..
Zaten bu belli bir şeydi. Yerli ve milli oyuncumuz bizde oynar. Adana 'nın öz evladı,bizde oynar. O yüzden alt yapı destekli oyuncular yetiştirmek lazım. Koca şehirde 11 futbolcu çıkmaz mı?
kım kaldı gerıye
Adam bakmış kulübün geleceği karanlık,topuklamis hemen. Transfer yasağı devam ediyor, hoca yok, kulüpte maddi sıkıntı devam ediyor, büyük ihtimalle transfer yapılamayacak( hem transfer yasağını kaldırmak için para bulacan hemde transfer için ki nerden bulunacak bu para?) yakında diğer futbolcular da gemiyi terk eder bu gidişle
Gemi su almaya başladı, diğer gidenler gibi Mendoza da geminin batacağını gördüğü için gemiyi terk etti. Biran önce geminin kaptanının yani başkanın değişmesi lazım, yoksa ne gemi kalacak ne de kayık. Titanikten farkımız kalmayacak, uyumayın arkadaşlar!
satacaksan sat başkanım kulübü, biz de kurtulalım sen de kurtul. bu şekilde girersek yeni sezona, maç kazanamadan küme düşen ilk kulüp oluruz.
Tebrikler hocam..
adanademirsporda çok futbolcu alacağını alamadığını fifalık olduğunu gördu duydu oda sezon baslamadan ben gidim demiştir.
Takımı bukadar itibarsızlaştırırsan sonu böyle olur acaba paramızı alabilirmiyiz şöyle olurmu böyle olurmu hazır futbolcular gidiyor nasıl iyi futbolcu alınacak artık herkesin gözünde ADANADEMİRSPOR bitik futbolculara para veremiyor durumunda maalesef
Bence bu kadar olmaz. Eğer keyfi olarak gitti ise takımın da hakları vardır. Yasal işlem ne ise yapılmalı Her isteyen böyle gitmemeli.
Vınlattı”
Zaten bal yapmayan ari gibjydi
He valla hiç sevemedim

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor