ŞİMŞEK'DE BAHAR HAVASI

Adana Demirspor'da hedef Kartalpor engelini kayıpsız geçmek. Ligde 2 maç aradan sonra Antep'de sahadan galibiyetle ayrılan ve büyük özgüven kazanan mavi lacivertli takımda moraller üst seviyede. 

Ligin güçlü ekiplerinden Gaziantep B.B.Spor karşısında alınan galibiyetin yanısıra segilenen mücadeleci futbol camianın yüzünü güldürürken, takım içerisinde de futbolcuların kendilerine olan inançlarını yeniden kazanmasını sağladı. 

Mavi Lacivertlilerde özellikle Kerem Can Akyüz'ün kendini yeniden takımın bir parçası haline getirmesi tüm oyunculara örnek olurken, Teknik Direktör Mustafa Uğur'un oyuncularına çalışanın formayı alacağına ilişkin en önemli örnek olarak genç futbolcuyu gösterdiği öğrenildi. 
 
Kerem Can'ın yanısıra, geçtiğimiz haftalarda eleştiri oklarına hedef olan Karim Alhassan ve Hüseyin Çimşir'in de Gaziantep BŞB maçında sergilediği başarılı oyun Mustafa Uğur'u sevindiren gelişmeler arasında yer alıyor. 
 
Mavi Lacivertli takımda sakat Berat Çetinkaya ve cezalı Burak Keskin bu hafta takıma dönecek. Kadroya girme konusunda sıkıntı yaşayan Emre Balcı'da eski günlerine dönmek için yoğun çaba sarf ettiği bildirildi. 

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor