Şenol Güneş: "Bizim adımıza utanç verici"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 4-2 mağlup oldukları Adana Demirspor maçı sonrası utanç verici bir mağlubiyet yaşadıklarını söyledi.

Maç sonu basın toplantısında konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mağlubiyet nedeniyle kızgın olduğunu belirterek, “Kötü bir sonuç aldık. Böyle bir mağlubiyet bizim adımıza utanç verici. Rakibini direncini kıramadık. Aldığımız sonuç kötü bir sonuç. Kızgınım, 4 gollük bir mağlubiyet bizim adımıza utanç verici. Uzaktan yediğimiz iki gol olabilir ama ne olursa olsun etkili olabilirdik. Rakibin direnci arttı. Bunun çekinceleri vardı. Motivasyon yoktu. Rakibin kontralarına cevap veremedik. Bizim için kötü bir akşamdı" diye konuştu.

"Deplasmanda 2 maçtır yumuşak kaldık"

Bazı pozisyonlarda etkili olamadıklarını anlatan Güneş, “Maalesef deplasmanda iki maçtır yumuşak kaldık. Rakibin çıkışlarına cevap veremedik. Oyun disiplininden kopmalar vardı. Bireysel oynamalar çoğuldu. Buna rağmen netice değişebilirdi. Aynı hataları yaptık. Aynı pozisyonlarda golleri yedik" ifadelerini kullandı.

"Taraftar kaybedince tepki gösterir"

Taraftarların ‘Yönetim istifa’ tezahüratlarıyla ilgili konuşan Güneş, “Yönetim ile ilgili bir sorunumuz yok. Taraftar kaybedince tepki gösterir. Ancak bütün sorumluluk şu anda benim üstümde. Yönetim transferleri yaptı ve bitirdi. Sahada sorumluluk bende. Bütün çalışanlarımız ve oyuncularımız yönetimden memnun” dedi.

Yorumlar

Eee hoca demirspor'a karşı açık futbol oynatırsan demirspor da sana cezayı keser. O devir bitti hoca :) konya maçına da böyle çıkarsan farklı bir sonuç bekleme derim.
Vedat a dua et Şenol hoca yoksa 6-0 7-0 giderdiniz
Şenol hoca Trabzon takımına da yenildin. Adana sana ne yaptı? Böyle olmaz. Her takım her takımı yenebilir. Gayet normaldir. Karşında demirspor var. Bir daha dikkatli ol.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBeşiktaş