Semih Güler kulüp tarihine geçti

Adana Demirspor'un 29 yaşındaki futbolcusu Semih Güler, Mavi-Lacivertli forma ile 130. maçına çıkarak kulüp tarihine geçti.

Karşılaşma öncesi Adana Demirspor Başkan Vekili Metin Korkmaz tarafından Semih'e üzerinde isminin ve "Adana Demirspor tarihinde 130. maçı ile en fazla forma giyen futbolcumuz Semih Güler'e teşekkür ederiz" yazılı plaket takdim edildi. 

Kulüpten yapılan açıklamada ise, "Adana Demirspor forması altında bugün 130. maçına çıkacak olan kaptanımız Semih Güler'e plaketi Başkan Vekilimiz Sayın Metin Korkmaz tarafından takdim edilmiştir, kulüp tarihimizin en çok maça çıkan oyuncusu olma ünvanını alan kaptanımız Semih Güler'i tebrik eder mavi lacivertli formamız altında başarılar dileriz." denildi. 
 

Yorumlar

Tebrikler yeğen..Sende olmasan kulübün yaşayan efsanesi olmayacak aslan parçası:)))
herseyiyle profesyonel.herseyi hakediyor. tebrikler.
Aynen, tam bir profesyonel.
ulan hayla anlamadınız mı bu adam takımı bitirmeye gelmiş kadro neydi ne hale geldi tayyip amcdan farkı yok bu adamın tayyip amca ne yaptı da düzeldi bu düzeltsin ah taraftar ah uyanın artık taraftarı geçtim halk uyanmıyor taraftar nasıl uyansın lamba burada bir kez yandı aytaç durak döneminde dahada yanmadı tayyip amca baktı nasıl adanayı ele alacağız muro dedi dayı endişe etme ben onların ciğerini bilirim ads tayyip amca polisi askeri nasıl önce ele aldı buda önce gitti taraftarı ele aldı ah size para ben dedi sükse yapacağım ilk sene sizde taraftarı galyana getirin tayyip amcam götürsün burayı sonra takim düşerse kötü olursa beni istifaya çağır mayın ha daha çok destek olun tamam alın bakim şu paraları hadi en büyük başkan bizim başkan tamam mı tamam başkanım koca ads ye bak hele devrimin solcunun emekçinin takımına bak hele ne hale düştü dur bunlar iyi günler dayısı nasıl tehdit etti hatayı hizmet istiyorsanız beni görün size hizmet var görmez iseniz size bir çivi çakma bile yok mersin idman yurdu nasıl düştü amatöre kadar yakındır bizde düşeceğiz sakin olun hadi şimdi devam edin kazmalar başkanı desteklemeye ln bu takım 3 ligde patates tarlasında top oynuyordu deplasmanda ev sahibi gibi ful gidiyor du tavşanlı güngören maçlarına 5 ocak stadyumunda birlik beraberlik vardı ne oldu şimdi bu takıma anlık bir heves için bitirdiniz çıkmasaydıkta o senelerde kalsaydık razıydım kendi adıma koca çınarı yok edecekler kpkler siz hayla uyuyun tamam mı başkan çok iyi canım allah başımızdan eksik etmesin yazıklar olsun hepimize bir de utanmadan gidiyorsunuz hayla maça ben bu adam geldi geleli hep dedim dayısı ne bk kendi ne bk olsun puh......beni ancak anlayan anlar gerçek ads sevgisi olan anlar .
Reklam panosu’mu? Gottik.
Bozguncunun önde gidenisin
Baskan bitmiş kapısına kilit vurulacak takımı aldı. Sen balık hafizalimisin.
Zorla almadı,zorla şirketleştirip kendinin malı yapmadı kardeşim..9 as oyuncuyu taraftar göndermedi..Bırakın artık duygusallığı ve şükürcü felsefesini..Realite budur gerisi teferruat.
Bu sitede Yorum yapmak.kisiye özelmi? Kendinizimi kandırıyorsunuz.Kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.
Tebrikler, ahdı vefa umarım jübileyi de bizde yapar, forması numarası bizde emekli olur. Saygı saygı saygı biraz saygı. T
Takım semıh le kume düser.3 lıg de bıle oynatmazlar.yürüyerek oynuyor götünu kaldıramıyor.
bence iyi oynuyor adana demirsporda.umaim milli takima cagrilir bir gun.. dunku maci yusuf erdogan sakiz gibi cignedi.
3 ligde bıle zor oynar.katıö küme düser futbol cahılı demırdporlular.seöıh kıcını bile kaldıramıyor.
semih yerinde olsam bu kötü ads de yok olmadan çekip gider iyi bir takıma transfer olurdum evlat böyle giderse ads li futbolcuları hiçbir klüp transfer etmeyecek sana da yazık olacak istediğin parayı da vermeyecekler
Zor zamanda takım bırakılmaz. Haydi semih Allah sağlık versin. Allah yolunuzu açık etsin. Dualarımız sizinle.
Bır an 8nce gıder takım küme düşmeden
semih futbolunu ads de geliştirdi canla başla mücadele ediyor bravo semih sen bizim evladımızsın semih yeğenim bir de şu gereksiz geri pasları yapmasan kaleciyle fazlaca oynamazsan çok iyi olur başarılar diler büyük takımlara ve avrupa ya transfer olmanı temenni ederim yolun açık olsun

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor