"Şampiyonluğu Adana'ya getireceğiz"

Adana Demirspor teknik direktörü Samet Aybaba Menemenspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

Başarılı teknik adam Menemenspor maçına da çok ciddi şekilde hazırlanacaklarını ifade erken, "Biz göreve geldiğimizde ligin bitmesine 11 hafta vardı ve oradan saymaya başladık. 10-9-8 diye. Maç maç gittik. Her maça ayrı bir ciddiyet ile hazırlandık. Oyuncularım her maça aynı özveri ile çıktılar ve aynı mücadeleyi verdiler. Menemenspor maçı hazırlıklarına da başladık. Oyuncularım bu işin nasıl çözüleceğini biliyor artık. Birbirlerini daha çok seviyorlar. Bu şehre bu şampiyonluğu getirmek istiyorlar. Geride kalan 10 maçta bütün rakiplerimize baktığımız ciddiyetle, Menemenspor maçına da hazırlanacağız." dedi.

Şampiyonluğu Adana'ya getireceklerini belirten Aybaba, "Bugüne kadar oynadığımız her maç zordu, her maç finaldi. Geride kalan 10 haftada 9 galibiyet aldık, 1 kez berabere kaldık. Belki ikinci kez berabere kalsak, bugün bunları konuşmuyor olurduk. Oyuncularımın son maçı daha da ciddiye alacaklarını düşünüyorum. İnşaallah Menemenspor maçını da kazanıp, şampiyonluğu Adana'ya getireceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

adana demirspor aş.olduk.dernek değiliz ki başkan borcu yapıp kaçsın. aş de denetim var ve yönetim kurulu bundan sorumlu.yani tam tersi transfer kılı kırk yararak yapmak zorundalar aş. olmanın gereği olarak. benim bu yönden korkum yok.
M.Nuri Özmen ,Sen ne haktan bahsediyorsun. Samsun -Balikesir maçına hiç bakmadın galiba?Sen samsun olarak direkt rakiplerine yani ADS,Giresuna yenil sonra başkasına sitem et.menemen maçında faul var hakem vermiyor sonra gol oluyor.Bolu maçından önce Bolu bu liğin 4 iyi topcularını kadroya almıyor.Aynı Bolu Bu liğin sağlam ve iyi takımı Alltayı iyi bir mücadeleylen izmirde yenmişti anlamışsındır galiba? Çıkmışsın haktan bahsediyorsun. Sen git kendi şikeci ve art düşünceli başkanına sitem et olurmu?İyi alışmışsınız hata var hemen topu al kimse dokunmasın git gol at .Biraz sayğılı ol ,senin antrönür gibi sorumsuz biri değil bizim antrönür. 10 puan öndeydiniz ne oldu?şimdi çılğına dönmüşsünüz üzülme seneye çıkarsınız nasıl olsa seneye var geliyor.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor