"Şampiyon olduktan sonra karşılıklı ağlarız"

Adana Demirspor teknik direktörü Samet Aybaba, yaptığı açıklamada takım olarak aile olduklarını ifade ederken taraftarlar ve başkan Murat Sancak'tan övgü ile bahsetti.

İyi bir aile olduklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Hızlı yükselişlerde aile ortamının çok hızlı bir şekilde yapılması lazım. Çok şükür biz onu yakaladık. Tabi başarı da bunu getirdi.  Oyuncularımın her galibiyetten sonra taraftarlar tarafından daha fazla desteklenmesi, Başkan Murat Sancak tarafından maddi olarak destek verilmesi itici bir güç oldu. Sağolsun başkanımız oyuncularımızın alnının teri kurumadan ödemelerini yapıyor. Bunların tamamı bizi büyük bir aile yaptı. Şampiyon olduktan sonra oturup karşılıklı olarak ağlarız. Bu şampiyonluğun bir hikayesi olacak. Sıradan bir şampiyonluk değil. Çok fedakarlıklar var. İnşaallah Menemen'i yendikten sonra burada oturup konuşuruz." ifadelerini kullandı.

"Mahalle mahalle şampiyonluğu kutlayacağız"

Şampiyon olduktan sonra taraftarların ayaklarına kadar gideceklerini belirten Samet Aybaba, "Taraftarlarımızın sağlığı herşeyden önemli. Menemen'i yenip şampiyon olduktan sonra onlar dışarı çıkmasınlar. Biz mahalle mahalle dolaşıp, şampiyonluğu onlarla birlikte kutlayacağız. Oyuncularıma da söylüyorum, bu şehre çok keyifli bir ramazan ayı geçiriyorsunuz diye. Toprak beni çekiyor, Kayserispor ve Sivasspor ile burada şampiyonluk yaşadım. Şimdi memleketimde şampiyonluk yaşamak üzereyim." dedi.

Yorumlar

seni seviyoruz samet hocam çukurovanın çoçuğu ince memedin torunu
O sene bu sene kurkculer e de beklıyoruz ınsallah yılların hasretı ozlemı var nıce abılerımız demır spor macların da ıslandık coplandık ama yılmadık usan madık yakın zamanda rahmet lı olan abılerımız de var onların da ruhu saad olsun sampıyon lıuk hepımıze hayırlı olsun... demır sporlu olun maz dogulur........
Bu sene o sene haydi mavi şimşek çık süper lige Konya'dan sevgiler saygılar başkanımın ellerinden öpüyorum Samet hocamada saygılarımı sunuyorum Konya'dan sizi destekliyoruz ailecek ve sizden bir ricam var başkanım adanademirin formasını istiyorum gönderirseniz oğluma giydirecem 6 yaşında oğlumda adanademir ve Konyaspor bağımlılığı var
yıllarca kardeşimin dediği gibi biber gazı yedik,eziyet çektik,depasman playoff finali vs vs o kadar hatıra varki..şimdi ister sevin ister sevmeyin başkanında hakkını vermek lazım..adam resmen 50 yıllık demirsporlu gibi hem maddi hem manevi canını dişine taktı..bu kadarını bende beklemiyordum..şampiyon olalım yada olmayalım rakiplere korku veriyoruz artık..lideriz..önemli olan öncesinde sezarın hakkını sezara vermek..başkana bu caima samet hocadan önce kocaman bir teşekkür borçlu..sonra samaet hoca sonra futbolcular..
Samet hocam allah seni başımızdan eksik etmesin.Evvel allah bu başarı seninle geldi.Sen geldin takım kendine geldi.Haydi hocam son 90 dakika allah yolunuzu açık etsin.az kaldı,lider olarak kupa senin ce öğrencilerinin. Haydi bismillah.
Hocam 100. Yilada gelin karşılıklı mutluluk gözyaşı dokelim
Sen ağlama ben ağlarım senin yerine
sen ağlama dayanamam ağlama göz bebeğim sana kıyamam... seviyoruz seni hocaaaammmmmm
İnşaallah şampiyonuz Mithatpaşa caddesine de bekliyoruz hocam
Demirspor un önemli kalelerinden biri döşeme mah unutmayın Samet hoca :) neyse ya hele şampiyon olalım da korkudan dilimi isiriyorm

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor