Pape Cissé çalışmalara başladı

Geçtiğimiz yaz transfer sezonunun son gününde Adana Demirspor'a imza atan Senegalli futbolcu, gerçekleşen antrenman çalışmaları esnasında ilk kez fotoğraflandı.

Sessiz sedasız bir şekilde Adana Demirspor ile resmi sözleşmeyi imzalayan, ardından yine sessiz sedasız bir şekilde formayı kapmak için çalışmalarını sürdüren 28 yaşındaki Senegalli stoper Pape Abou Cissé, milli arada gerçekleşen antrenman çalışmalarında görüldü. Birçok maçta kadroya dahi alınmayan, bazı maçlara da yedek soyunan Cisse henüz Mavi-Lacivert forma ile ilk maçına çıkmadı. 

STOPERSİZ KALINDI, YİNE DE KULLANILMADI

Bazı maçlara stoper ikilisi Semih Güler ve Andreaw Gravillon'dan yoksun çıkan Adana Demirspor'da teknik direktör Patrick Kluivert, oyuncuya şans vermek yerine o pozisyona oyuncu devşirmeyi tercih etti. Nedeni ise hala bilinmiyor. 

5 Ocak

 

Yorumlar

Kluıvert bildiği yanlışlarına son gaz devam ediyor..3 büyüklerde rahat oynayabilecek kalitede bir oyuncun var..Gravıllıon sakatlanıp çıkıyor Cısse yedek beklerken Stamboulı'yi o mevkiye alıyor..Kendisine Montella'yı izlemesini öneriyorum belki bir şeyler kapar:(((
bu adamın geldiği takım yunanıstanın en buyuk takımı bu işte bı tuhaflık var
Direk oynaması gereken oyuncu
VALLAHİ BENDE ÇÖZEMEDİM AVRUPANIN ÜST DÜZEY STOPERLERİNDEN BİRİ NEDEN OYNATILMIYOR ANLAMADIM. BUNUN BİR AÇIKLAMASI VARDIR MUTLAKA...
Hocam böyle oyunlar varsa neden oynamıyor? Hiç olmazsa sakatlık nedeniyle denemek lazım.
yunannistanin en buyuk takimindan gelmis.adami oynatmamak icin ugrasiyorlar inanilir gibi degil!!!!

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor