"Ömrümün sonuna kadar Adana Demirspor için çalışacağım"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada görevinin başında olduğunu ve aksi haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ifade etti. 

Başkan Sancak yaptığı açıklamada, "Siyasi görüşümden dolayı bazı taraftarlarımız görevi bırakmamı istiyor. Ancak kimsenin siyasi görüşü kimseyi ilgilendirmez. Bizim yönetimimizde her partiden insan var. Doğrularımla, yanlışlarımla ömrümün sonuna kadar Adana Demirspor için çalışacağım." dedi. 

Borsada işlem için uğraştıklarını belirten Başkan Sancak, "Takımın %85'ini halka açmak gibi bir hedefim var. İnşaallah bunu başarırım. O zaman Adana Demirspor'un tamamen gerçek sahibi taraftarlar olacak. Borsaya açılmak için üst üste 2 yıl üst üste zarar edilmemesi gerek. Şimdi Nisan-Mayıs ayında 2 yılımızı dolduracağız. Bir kulübü yönetmek emin olun çok zor. Borsa için, gelecek aylarda bakacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Kim ki ads nin gelecegi için tüm iyi niyetile çalışıyorsa allah ondan razı olsun işi rast gitsin yolu açık olsun rabbim başkanimizin ve yönetimini yar ve yardimcisi olsun
amin amin
Helal sana başkan. Şampiyon ADS
borsaya açılınca kulup taraftarınmı oluyor:)
başkanım seninleyiz sen ads için bir şansın senden allah razı olsun ads yi görmedigimiz yerlerde bizleri mutlu etin iyiki varsın başkanım..a.d.s
siyasi görüş olarak sizinle uyuşmuyoruz ama samimi olarak kulübün yanında olacak herkesin yanındayım. tabi kulübün ruhunu bozamaması kırmızı çizgidir. ads gerçekten iyi durumda ve umarım böyle devam eder. özellikle de seçimden sonra muhtemel bir hükümet değişikliğinde umarım çizgimizi bozmayız.
Siyasi görüş farklılıklarının önemi yok önemli olan AdanaDemirspor
Bende farklı görüşteyim ama sayın Başkanımızdan çok çok memnunum,onun sayesinde gözlerim açık gitmedi.Teşekkürler başkan iyi ki varsınız.
Başkanım biz bu yola az ANT içtik yemin ettik hedefimize bir bir ilerliyoruz sana çamur atma curetine kalkanlar kulübün tüm gelirlerine temlik konulduğu günleri unutmasın hedefimiz Avrupa bizler Adanaliyik Allah'ın adamiyiz Sen bizim için her zaman başta işin Allah da biliyor ya her zaman öyle kalacaksın seni çok seviyoruz her zaman ve her halükarda yanında ve arkandayiz sen yeterki Demirspogumuzu. Hakkını yedirme iyi futbolcular al gerisi biz taraftarlarda çok yaşa başkanım çok yaşa dimdegim
Harikasın büyük başkan

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor