"MUTLUYUM, MUTSUZUM VE UMUTLUYUM..."

 

Adana Demirspor ile yolları ayrılan şampiyon futbolcu Emre Balcı, son vedasını HaberADS aracılığıyla yaptı.
 
Türkiye'nin en iyi taraftar topluluğuna sahip olan Adana Demirspor'da 1.5 yıllık futbol yaşantısında mutluluğu da üzüntüyü de yaşadığını ifade eden Emre, "1.5 yıllık formasını giydiğim Adana Demirspor yaşantım böylece bitmiş oldu. Bundan sonra ancak arkadaşlıklar ve iyi hatıralar yad edilecek. Beraber üzüldüğümüz ve sevindiğimiz çok güzel anılarımız oldu. Mutluluğu da yaşadık, üzüntüyü de. Çok kötü yenilgilere de katlandık ve bunun yanında çok güzel galibiyetler birlikte şampiyonluğu tattık" ifadelerini kullandı.
 
Taraftarı asla unutamayacağını belirten şampiyon futbolcu, "Adana Demirspor taraftarı Türkiye'nin en çok kulübüne bağlı taraftar topluluğu. Onlara ne desem az kalır. Yağmurda, çamurda, Türkiye'nin en ücra köşesinde bizi desteklediler. Herşey için teşekkür ediyorum. Benim hakkım varsa helal olsun, onlarda bana haklarını helal etsinler. Aralarında bir grup hainlerde var. Onları bu dediklerime dahil etmiyorum" dedi.
 
Emre, sözlerine şu şekilde devam etti, "Adana Demirspor'dan ayrılırken mutluyum. Çünkü yıllardır şampiyonluğa, başarıya hasret kalmış bir taraftar topluluğunu sevindirdiğimizi düşünüyorum. Ayrıldığım için mutsuzum. Çünkü, Mavi-Lacivertli formayı giydiğim ilk günden itibaren Adana Demirspor'a aşık oldum ve birçok hayalim vardı. Demirspor forması ile Süper Lig'e yükselmek ve Avrupa Kupalarında bu kutsal formayı giymek gibi. Sevdalı olduğum renklerden, hayallerimi gerçekleştiremeden ayrılmak beni derinden üzdü. Sözleşmemi fesh ederken geçen süre, hayatımın en berbat anlarından bir tanesi idi. Her şeye rağmen umutluyum. Çünkü, kendimi geliştirerek bir gün tekrardan Adana Demirspor'a dönme umudum var. Biliyorsunuz benim umutlarım asla sona ermez"
 
HaberADS olarak, ulaşmaya çalıştığımız Emre Balcı'nın telefonlarının sürekli meşgul olmasını sorduğumuzda, "PTT 1. Lig ve 2.Lig'den, birçok kulüpten teklif geliyor. Karşıyaka, Göztepe, Denizlispor, Tavşanlı Linyitspor, Konyaspor, Bandırma, Balıkesir gibi takımlardan teklifler geldi. Kararımı iyice düşündükten sonra vereceğim" şeklinde cevap verdi.

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor