Murat Sancak, Yunus Akgün'e BMW hediye etti!

Galatasaray'dan kiralık olarak Adana Demirspor'a katılan ve yaptığı çıkışla Cimbom'a geri dönen Yunus Akgün'e Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak araba hediye etti.

Galatasaray'dan kiralık olarak Adana Demirspor'a giden ve oynadığı performansla dikkatleri üzerine çeken Yunus Akgün, sene sonunda tekrardan Sarı-Kırmızılı ekibine döndü. Akgün'e Adana Demirspor başkanı alacaklarının farkını tamamlayarak araba hediye ettiğini açıkladı.

Yakup Çınar'ın "Yunus Akgün'ün Adana Demirspor'da 400 bin TL alacağı vardı. Utana sıkıla başkanı arıyor, başkanım benim şu kadar alacağım vardı, araba almayı düşünüyordum diyor. Başkan, 1.2 milyon TL'lik bir araba alıp hediye ediyor." haberine yorum yapan Murat Sancak, olayın aslını anlattı.

Murat Sancak, ''Bu işin aslı şu; Yunus Akgün'ün bonuslardan hakketiği 690 bin TL idi. Beğendiği araba ise mercedesti. O arabanın ise 1 milyon TL fiyatı vardı. Bende Yunus Akgün'e mercedes sana olmaz, sen daha gençsin... Yunus sonra BMW 320 beğendi onun fiyatı 1 Milyon 700 bin TL idi. Bende Yunus'a daha önce demiştim bonusların dışında sana hediyem olacak diye. Arabanın farkı ödedim.'' cevabını verdi.

 

Yorumlar

nereden ödedin cebindenmi eğer cebinden ödediysen karar defterine yazıldımı bunun kararı alındımı elbetteki hayır çünkü demırspor sancağın tapulu malı
Adana Demirspor sirketlestiyse bu sirketinde bir sahibi vardir mutlaka. Elimizde hisse yoksa begensende begenmesende sirket basganin sirketi. Cebinden mi ödeyip ödemedigine gelince herhalde sirket denetleniyordur. Sirkette bir hissen yoksa kendini germene gerek yok yani senin cebinden birsey çikmiyor. Böyle durumlarda yapacagimiz tek sey Demirsporumuzun sirket olarak dogru yönetildiginin ummak! Allah göstermesin sirket iyi yönetilmezse klubü yerinde bulamayiz.
Adana gibi bir yerde neredeyse 100 tlden aşağı bilet yok en az 3 kişilik aile maça gitse suyu ulaşımı 500 paraları böyle savurana kadar bilet fiyatları ucuz olsa herkes gelse maça iyi olmazmı bayan ve cocuklardan bilet ücreti alınmasa stadyuma herkes gelse ama başkanın bir bildiği vardır şimdi bizede laf söylemesin
Başkan'ın parası çok anlaşılan..Kendi tasarrufudur..Tercih nakdin sahibine,takdir Yüce Yaradana aitir:))))
Bu tür haberler hiç yayınlanmamalı...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor