Murat Sancak: "Pazar gününü bekleyin"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabının açıklama bölümüne yeni bir not ekledi. Instagram'a eklediği notla akılları karıştıran Sancak, "Ayrılıklar bazen helalleşmedir" notunu düştü. Bu not Sancak'ın istifa edeceğinin sinyallerini verdi.

Adana Demirspor'un başkanı Murat Sancak, görevi bırakacağına dair sinyaller verdi. Sancak, sosyal medyada Adana Demirspor'u takipten çıkarken bio'suna 'Ayrılıklar bazen helalleşmedir' yazdı. Sancak'ın bu hareketi istifa edeceğine yoruldu.

AÇIKLAMA YAPTI
Konuyla ilgili Radyospor'a konuşan Sancak, istifa iddialarına ilişkin sorulan soruya, "İstifa edeceğim demiyorum. Pazar gününü bekleyin, açıklama yapacağım" yanıtını verdi.

SOSYAL MEDYADAKİ HAREKETLERİ KAFALARI KARIŞTIRDI
Instagram profiline "Ayrılıklar bazen helalleşmedir" şeklinde not ekleyen Murat Sancak, başkanlığı bırakacağı yönündeki söylentileri arttırdı.

ADANA DEMİRSPOR'U TAKİPTEN ÇIKTI
Son günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kafaları karıştıran Sancak, bu kez 5 yıldır başkanlık görevini yürüttüğü Adana Demirspor'u sosyal medyada takipten çıkarken, biosuna 'Ayrılıklar bezen helalleşmedir' yazması gündeme bomba gibi düştü.

Yorumlar

Gelde şimdi topculardan konsantrasyon bekle, Antalya yenip gitmeyeydi bari
Sakın Sayın Başkan bizleri Yarı yolda bırakma
Bu taraftar Demirspor un başarısına emek veren efsane başkanlar hacı başkan, Muhammed başkan, adem başkan, Bekir başkanların arasına senide kattı. Bu toprakların sevgisinde, öfkeside üst limittedir başkan. Bu tarftarın çıtasını en üst seviyeye sen çıkarttın Yoksa biz bu takımı amatör kümede bile seveceğiz. Bu kulübe emek veren herkes baş tacıdır. Taraftardan da ricamız siyasi veya başka hiç bir akım ile takımı özdeşleştirmeden yönetime ve takıma sahip çıkmak
Bence baskan ads başkanlığını bırakacak ama ads yi bırakmayacak. Yani birini başkanlığa koyacak bu metin korkmaz olabilir kendi ise siyasete girecek gibime geliyor. Futbol.kartelleriyle o mevkide uğraşacak.
Bir an önce gitmelisin ancak borçsuz bırakırım diyordun sakın unutma
çok yerindebir karar olur zira demırsporun demırsporlugu kalmadı sancak bey ne derse o yönetim bile yok
birine devrediyorum arkasında ben olacam dicek muhtemelen. cihan şanlının adı geçiyor
Başkan,bırakmayacak öyle kararlar alacakki ,takım için Gerekeni yapacak . Olumsuz gördüğü herseye set çekip Seneye önemli oyuncular alıp takımı şampiyon yapacak . Teknik direktör le anlaştı seneye kadroyu görün mükemmel olacak. Başkan bırakıp gitmeyecek daha güçlü gelecek
hahahahahahahha balkonu da içeri alacakmış salonu büyütecekmiş
Ne olursa olsun hayırlısı olsun. Hakkıyla çalışandan Allah razı olsun.
Demirspor ruh gibi. Ölürsen seninle uçar gider.. Maalesef Demirspor böyle. Gerisi trıçkadan Naciye hanım. Başkanım
Ben Demirspor’u seviyorum ya. Karşı geleni oyarım.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor