Murat Sancak ligden çekilmeme kararının sebebini açıkladı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Omuz Omuza yardım kampanyasında lige devam etme kararlarının arkasındaki sebepleri açıkladı.

"Bölge insanı için bunu yapacağız"

Lige devam etme kararlarını şehirdeki insanların psikolojisini de düşünerek verdiklerini belirten Sancak "Biz ligden çekilmedik. Takdir edenler de oldu, eleştirenler de. İnsanların morale de ihtiyacı var. En azından futbol oynanan bir şehir olsun diyerek devam etme kararı aldık. Evet bizim için de çok zor ama bölge insanı için bunu yapacağız." ifadelerini kullandı.

"Konteyner mahalle yaptırıyoruz"

Futbolcuların psikolojisine ve konteyner mahlle yaptırdıklarına değinen Murat Sancak "Futbolcularımız tedirgin olmasınlar diye, bir konteyner mahalle de yapıyoruz" dedi.

Adanaspor çekilmişti

TFF 1.Lig ekiplerinden Adanaspor, Kahramanmaraş merkez üslü depremin ardından ligden çekilme kararı almıştı. Adanaspor ligde 22 maç sonunda topladığı 25 puan ile 12. sırada yer alıyordu.

Yorumlar

Hayat devam ediyor. Allah tüm insanlığa böyle afetler vermesin. Murat başkan iyi kararlar vermiş. İnsanların moral motivasyonu da lazım. Şimdi birlik zamanı. El ele verip bu durumu da Allah'ın izni ile aşacağız.
Çok Değerli Başkanım, Şanınına yakışanı yaptınız yürekten kutluyorum. Çok zor günlerde geride kalacak Milletçe bu zor günleri atlatacagiz inşallah.
Bize de bu yakışırdı..Bir de Adana insanları şu korkuyu atlatsa ve evler ışıl ışıl olsa her şey daha güzel olacak ta..Umarım hem bu felaketi unutmayız hem de bir daha yaşamayız..Adanasporu ve Bayram Akgül'ü bir kez daha kınıyorum buradan:((
Adanaspor tam çekirge oldu,bu kaçıncı zıplama sayamadim:) ballı takım vesselam ;)
Ne Adanaspor çekildi diye eleştirilebilir ne Ads çekilmedi diye. İki karara da saygı duymak lazım. Ads başkanı maddi gücü sayesinde topcuları adanada tutabildi bayram bunu yapamadı
LİGE DEVAM ETMEK DOĞRU KARAR SAYIN BAŞKANIM

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor