Montella’nın avukatı açıkladı! Anlaştık diyebilirim

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, teknik direktör Vincenzo Montella'nın sözleşmesini 2+1 yıllığına uzatmak için menajeri ile anlaştı...

Montella’nın avukatı Valeri Militi, Adana Demirspor teknik direktörünün başlattığı SOS Turchia ve gelecek planları hakkında konuştu. 

* SOS Turchia’yla ilgili Enzo’nun çok romantik planları var. Evler yapmak, deprem yüzünden sokakta kalan insanlara yardım etmek istiyor. Toplanan rakamı ben açıklayamam. 

* Türkiye’de mutluydu. Deprem onu çok sarstı. Bırakmayı düşündü. Dönmeyi planladı. Bu durumda futbolun anlamsız olduğunu hissetti. Başkanla konuştu, futbolcularla konuştu. Yakınlarıyla konuştu. Deprem yüzünden umutlarını kaybeden insanlara futbola sayesinde umut olmaya karar verdi. 

* Türkiye’de seviliyor. Kendisine büyük saygı duyuluyor. Kulübü kalmasını istiyor. O da kalmayı düşünüyor. İstiyor. Kulübüyle konuşuyoruz. Anlaştık diyebilirim.

Yorumlar

Montella hocam kalsın tabi ki, ama hocaya daha iyi oyuncular verilsin, transferi başkan yapmasın örneğin montella Berk yıldızı istemez, zaten bilmez de transferi de tamamen montellaya bırakmak gerekir bence
Helal sana sinyorum
Helal derken en çok ta depremzedelerimiz için duyarlılığına hayran kaldım
Çok hayırlı haber çok mutlu oldum
Kalacağını sanmıyordum, benim için sürpriz oldu . ADS için büyük kazanç , transfer politikası değişmeli daha çok Hoca nin istediği futbolcular alınmalı .
Bu ülke senin gibi nazik, beyefendi teknik direktörlere hiç alışık değil. Umarım tüm ülkeye teknik direktörlük mesleğinin bahane üretme değil çözüm üretme, oyuncu yetiştirme, daha da önemlisi karekterli futbol oynatma makamı olduğunu gösterirsin. Senin yerin önünde sonunda Milli Takım olaca. Bu yazdığımı not edin.
İnsan ve Teknik Direktör olarak 10 numarasın Kral gibi ADAMSIN Hocam
Gerçekten kalmak istemesinin bir diğer bedeni bu takımımızı Avrupaya götürmek istemesidir. Ama lütfen biraz da Montella'nın işaret ettiği oyuncuları almaya çalışalım. Bu gücümüz var diye düşünüyorum.
cok mutlu oldum. inşallah aksi bir durum olmaz
Hadi inşallah. İstikrar önemli.
çok sevındırıcı bır haber emegı geçenleri kutluyorum montella hoca çok kalıtelı bır teknık adam
Ben Konyalı olarak adanademir spor adına sevindim yeniden hayırlı olsun
Montella çok kaliteli bir insan aynı zamanda çok büyük antrenör Türkiye nın böyle spor adamlarına ihtiyacı vardır diye düşünüyorum

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor