"Manev'in satın alma opsiyonunu kullandık"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak kiralık olarak forma giyen Manev, Onyekuru ve Mert Çetin ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Manev'in satın alma opsiyonunu kullandıklarını belirten Başkan, "Teknik direktör Montella'nın raporu doğrultusunda Manev'in satın alma opsiyonunu sezon sonunu beklemeden kullandık. Artık Manev tamamen Adana Demirspor'un oyuncusu konumunda" ifadelerini kullandı. 

Onyekuru'nun opsiyonu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sancak, "Avrupa'ya gidersek, inşaallah gideceğiz aksini düşünmüyoruz Onyekuru'nun 3.5 milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonu var. Eğer gidemezsek, opsiyonu kullanmak bizim elimizde." dedi.

Mert Çetin'in opsiyonu ile ilgili kararın tamamen hocanın insiyatifinde olduğunu belirten Sancak, "Montella sezon sonu isterse, Mert Çetin'in de satın alma opsiyonunu kullanırız" dedi.

Yorumlar

İsabetli kararlar
açıklamalara bakılırsa hocayla devam. montellanın raporuyla hareket ediliyor. sevindim, hocayı bırakma başkan daha iyisini bulamayız. hem sıfır ego hem taktik birikimi üst seviye. aman diyim lütfen...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor