“Maçtan 3 puanla ayrılan biz olacağız”

Adana Demirspor'un yeni transferlerinden Cherif Ndiaye ise, "Öncellikle Adana Demirspor ailesine katıldığım için çok mutlu ve gururlu olduğumu söylemek istiyorum. Çok büyük bir camiaya geldiğimi biliyorum. Burada çok büyük oyuncular var, çok büyük karakterler, kaliteler var. Ben de bu gruba dahil olduğum için çok mutluyum. Önümüzde çok önemli bir mücadele var, çok zor bir maç olacak. Fakat rakipten daha fazla ihtiyacımız var bu 3 puana. Takımın da özgüveni olduğuna inanıyorum, hazır olduğumuza inanıyorum. Umarım maçtan 3 puanla ayrılan biz olacağız. Tabii ki Adana Demirspor hakkında bilgim vardı. Buraya gelmeden önce veya teklif almadan önce biliyordum. Göztepe'de oynarken de biliyordum. Adana Demirspor çok büyük bir camia. Maça da gelecek olursak, Çin'den döndükten sonra belirli bir süre boş zamanım oldu. Antrenmansız bir dönem geçirdiğimi söyleyebilirim. Ama fırsat bulduğum takdirde kulübüm için sahada canımı vermek adına mücadele göstereceğim" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Helal lan Şerif !!!
Bizim de artık kule santraforumuz var çok şükür..Çok güçlü savaşçı bir forvet..Eğer bir santrafor daha alınırsa,Cherıf kanatta da oynar..Hakikaten akla gelmeyen bu transferi yapanları kutluyorum:)))
Kasabanin şerifi
Büyük Demirspor Ailesine hoş geldin Cheriff
Zaten ligin en çok gol atan takimlarindan biriydik Cherif’ten beklentilerimiz yüksek. Insallah daha gollü maçlar izleriz
Helal olsun önce inanmak lazım. İnşallah kazanırız. Selamlar olsun tüm ÜLKEMİZE ve şimşekler...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor