Maç sonrası Okaka herkese saldırdı

Adana Demirspor bugün İstanbul’da Başakşehir’e karşı mücadele etti. 2-1 mağlubiyetimizle biten karşılaşmaya maç sonrası olaylar damga vurdu.

Karşılaşma boyunca oldukça agresif bir oyun ortaya koyan Başakşehirli Okaka, maç boyunca Ndiaye ile gerginlik yaşadı.

Başakşehir - Adana Demirspor maçı sonrası Okaka ve Ndiaye arasındaki gerginlik devam etti. İki takım oyuncuları arasındaki tartışmayı zorlukla ayırdılar.

Yorumlar

Hakem başakşehir'in sert müdahalelerine tolerans gösterdi yapılacak bir şey yok Murat başkanı yazık bu kadar uğraşıyor bu hakemi kim ayarlıyorsa Türk futbolunu katlediyorlar artık futboldan da soğumaya başladım ha hukukun olmadığı yerde ben yokum
Bursa gibi iyi ilişkiler içinde olduğumuz bir bölge hakeminin böylesi kritik bir maça üst üste atanması tuhaf. Arda için iyi çocuk diyorlar. Bu bebe de yazık kendini itin köpeğin tetikçiliğini yapıyor. Birinin ona nasihat edip abilik yapması gerekiyor. Yapacaktır da umarım.
Sahanın en gergin oyuncusu idi..Hakem,hakem olsa ilk yarı net atılırdı..O acımasız faullerine,ayağa basmalarına ben dayanamadım..Bir de bu adamın transferi konuşuluyordu..Son derece gereksiz,saçma bir oyuncu..Bu maçtan sakatımız olmadan çıktıysak ne mutlu:)))
Lan okaka niye vurmadın onun ağzının üstüne iki tane, futbolcularida başkanları gibi şımarık ne olacak, iyi bir başkan olsa topculara örnek olur
bu okaka denen köpek yavrusu bize transferi konuşuluyor... sakın haaaaaa

Yeni yorum ekle