Kırmızı kart rekoru kırdı!

Adana Demirspor'un Faslı oyuncusu Belhanda Trabzonspor maçının 22. dakikasında rakibine yaptığı hareket sonrası kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Belhanda Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartla Süper Lig'deki son 9 maçında ikinci kez kırmızı kartla cezalandırılırken, Belhanda Süper Lig'e geldiği 2017/18'den bu yana gördüğü 6. kez kırmızı kart görerek, en fazla kırmızı kart gören oyuncu oldu.

Direkt kırmızı kart gören tecrübeli oyuncu Antalyaspor ve Galatasaray maçlarında forma giyemeyecek.

Yorumlar

Teşekkürler belhanda. Sana yakışanı yaptın.
Arkadaşlar kusura bakmayın. Mağlubiyet üzüntüsü ile biraz kaba yazmışım. Kimse kart görmeyi istemez. Biraz daha dikkatli olması gereken bir sporcu. Artık ders alma zamanı olan takıma oldu. 5 puanlık bir maçtı. Ne diyelim olan oldu.
Helal olsun sana Belhanda, hiç yakıştımı.Benim anlamadığım Başkan halen destekliyor bu adamı. Futbolu bırakmış kırmızı kart görmek için herşeyi deniyor. Oynadığı süre içinde takım hep bir eksik oynuyor.Bu durumda Sayın Başkan ve antrönür neden bir çare aramıyor?Keşke olsada kırmızı karta 4 hafta ceza verselerde özlemlen beklediğim canımdan çok sevdiğim Demirsporumu zevkle izlerim. Olduğu zaman vurdum duymaz haliyle sinirleniyorum. Onun yüzünden tüm haftam zehir oldu.sayğılarlan .
8 yaşındaki oğlumu ağlattın, Allah’da seni ağlatsın inşallah. Sonsuza kadar gülmez o yüzün inşallah.
Sahaya futbol oynamak dışında her türlü pisliği yapacak gibi çıkan bu adam takıma zarar veriyor. Bu adamı gönderin, adam akıllı oynadığı maç sayısı 3 ü geçmez. Ayrıca bu adamda Galatasaray sevdası varken Türkiye liginde hangi takımda oynarsa oynasın arkadaşlarına ve takıma ihanet eder. Bunu yaptığı hareketler ile ıspatlıyor.
Ben Bizim başkan kadar kafasında futbolu bırakmış kırmızı görmek için elinden geleni yapan disiplinsiz bir kişiye tahammül gösteren başka bir başkan görmedim
Atam ne güzel söylemiş. ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. Belhanda da bunlardan hiç birisi yok yok yok.
belhanda takıma ve ads seven binlerce taraftara ihanet etmiştir. bu kadar net. hakettiği ceza verilmeli. para cezası yada kadro dışı. başkanım m sancak, caydırıcı gücünü ve insiyatifini kullanın lütfen.
şarlatan bedevi.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor