Günün programı ve maç bilgileri

PTT 1.Lig'de son haftaya girilirken play-off ve küme düşme potasında heyecan en üst seviyede. Play-off potasında Adana Demirspor, Manisaspor, Konyaspor Adanaspor A.Ş., Karşıyaka ilk 7 için mücadele ederken Göztepe ile Tavşanlı Liyitspor arasındaki karşılaşmada ligden düşen son takım belli olacak.

Adana Demirsporumuz ligde herhangi bir iddiası bulunmayan Samsunspor'a konuk oluyor.

Bugün oynanacak maçların bilgileri şu şekilde:

15:30 Samsunspor - Adana Demirspor
Yayın: TRT HABER 
Hakem: Serkan Çınar
Cezalılar: Bu maçta cezalı oyuncu yok.
Sakatlar: Abdülkadir Özgen, Ozan Özkan (Samsunspor)
İzinli: Cemil Adıcan, Ahmet Arı, Adem Sarı
Maç Saati Tahmini Hava: 17°C - Sağanak yağışlı
İlk Maç: Adana Demirspor 0 - 0 Samsunspor

14:00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor
Yayın: TRT HD 
Hakem: Kutluhan Bilgiç
Cezalılar: Murat Kayalı (Şanlıurfaspor)
Sakatlar: Emrah Bozkurt*(Erciyesspor) / Özgür Özkaya (Şanlıurfaspor)
Maç Saati Tahmini Hava: 15°C - Sağanak yağışlı
İlk Maç: Şanlıurfaspor 1 - 0 K.Erciyesspor

15:30 Kartalspor - Karşıyaka (SEYİRCİSİZ)
Yayın: TRT AVAZ 
Hakem: Yaşar Kemal Uğurlu
Cezalılar: Sercan Türkeri, Necati Yılmaz, Erdi Öner, Caner Ağca, Emre Toraman (Karşıyaka)
Sakatlar: Onur Nasuhoğulları, Zafar Babajanov (Kartalspor) / Tayfun Cora (Karşıyaka)
İzinli: Mehmet Uslu, Uğur Akdemir, Fahri Tatan, Yaser Yıldız, Sabutay Alper Bayülken, Ali Zitouni, Olgay Coşkun, Eser Yağmur, Ahmet Gökhan Güney (Kartalspor)
Maç Saati Tahmini Hava: 21°C - Açık güneşli
İlk Maç: Karşıyaka 2 - 2 Kartalspor

15:30 Denizlispor - Bucaspor
Yayın: TRT WEB TV 
Hakem: Volkan Bayarslan
Cezalılar: Ahmet Burak Solakel, Onur Alkan (Denizlispor)
Tamamdani Nsaliwa (Bucaspor)
Sakatlar: Atahan Menekşe (Denizlispor)
Efe Halil Özarslan (Bucaspor - kadro dışı)
Maç Saati Tahmini Hava: 19°C - Parçalı bulutlu, güneşli
İlk Maç: Bucaspor 1 - 0 Denizlispor

15:30 Adanaspor - Manisaspor
Yayın: TRT 1 
Hakem: Mustafa Kamil Abitoğlu
Cezalılar: Bu maçta cezalı oyuncu yok.
Sakatlar: Mbilla Etame*, Özgür Bayer, Rahman Oğuz Kobya, Talha Mayhoş, (Adanaspor)
Eray Ataseven, Hüseyin Tok* (Manisaspor)
Maç Saati Tahmini Hava: 20°C - Sağanak yağışlı
İlk Maç: Manisaspor 2 - 1 Adanaspor

15:30 Çaykur Rizespor - 1461 Trabzon
Yayın: TRT SPOR 
Hakem: Mustafa İlker Coşkun
Cezalılar: Bu maçta cezalı oyuncu yok.
Sakatlar: Onur Güney, H.Hakan Hacıbektaşoğlu, D.Depetris* (Ç.Rizespor)
Caner Osmanpaşa, F.Ofoedu, Mustafa Akbaş*, Aytaç Ak (1461 Trabzon) 
İzinli: S.Smakov (Ç.Rizespor)
Maç Saati Tahmini Hava: 17°C - Sağanak yağışlı
İlk Maç: 1461 Trabzon 0 - 0 Ç.Rizespor

15:30 Torku Konyaspor - Ankaragücü
Yayın: TRT ANADOLU 
Hakem: Mete Kalkavan
Cezalılar: Timur Bayram Özgöz, Bilal Gülden, Serkan Şirin, Bilal Gündoğdu (Ankaragücü)
Sakatlar: Ali Dere, F.Neca (Konyaspor) / Orhan Evci, Enes Kubat, Umut Nayir, Hasan Ayaroğlu (Ankaragücü)
Maç Saati Tahmini Hava: 18°C - Çok bulutlu
İlk Maç: Ankaragücü 0 - 3 Torku Konyaspor (Hükmen)

18:00 Göztepe - Tavşanlı Linyitspor
Yayın: TRT SPOR 
Hakem:Fırat Aydınus
Cezalılar: Bu maçta cezalı oyuncu yok.
Sakatlar: Ferhat Çulcuoğlu, Murat Özavcı*, Oktay Pop* (T.Linyitspor)
Mehmet Sak, Hakan Ateş, Şaban Yılmaz Genişyürek* (Göztepe)
Maç Saati Tahmini Hava:  20°C Açık güneşli (2. yarıda hafif yağmur ihtimali var)
İlk Maç: Tavşanlı Linyitspor 0 - 1 Göztepe

*Oynama ihtimali olabilir.

Yorumlar

Yeni yorum ekle