Futboldaki çetelerle mücadele etmek istedim

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Ajansspor'a konuştu. Görevi bırakmasındaki sebebi açıklayan Sancak transfer tahtası ve gelecek dönem planlarıyla ilgili bilgi verdi.

2023/24 sezonunda kötü bir dönemden geçen ve Trendyol Süper Lig'de düşme tehlikesi yaşayan Adana Demirspor'un başkanı Murat Sancak Ajansspor canlı yayınına konuk oldu. Salim Manav'ın sorularını yanıtlayan Sancak, daha önce görevi bırakmasındaki sebebi açıkladı. Sancak, kapalı olan transfer tahtasını açmayı hedeflediklerini belirtirken, gelecek sezon planlamasını da duyurdu.

"Bırakmamın tek sebebi futboldaki çetelerle mücadele etmek istememdi"

Adana Demirspor’da görevi Metin Bey’e devrettikten sonra geri döndünüz ne hissediyorsunuz?

Görevi bırakmamdaki bazı sebepleri açıklayayım. Bırakmamın tek sebebi futboldaki çetelerle mücadele etmem içindi. Bazı haysiyetsizler farklı olduğunu, kaçtığımı söylediler ama durum öyle değil. Gençlerimizi ve taraftarlarımızı kandırıyorlar. Adana Demirspor benim evladım, benim her şeyim. Ailemin bile önüne koymuşum. Bazı kendilerini bilmezler için bu kulübü bırakıp kaçacağım sanıldı. Hiçbir yere gitmiyorum. Avuçlarınızı yalarsınız. Üzerime oynayıp hakaret edip bırakacağımı sananlar, avucunuzu yalarsınız.

Yorumlar

Hiçbir ADS başkanından duymadığımız/duyacağımız cümlelerle yola devam..Yersen(:
murat beyın açıklaması ali koçun bizi şampiyon yapmıyacaklar açıklamasına benzıyor kim yapmayacak sorusuna ne evap verdi ali koç
Daha görevi bitmedi birazdaha vurğun emir büyük yerden.......
Sayın başkanım çetelerle uğraşıyorum diyorsunuz ama kamuoyu hâlâ şampiyon olduğunuz sezon Tuzla maçı öncesinde 6 as futbolcu ve Suat Kaya hocanın neden kovulduğunu merak ediyor..Samsun başkanı biraz üzerine gitti adamı rezil ettiler...Bence DEMİRSPOR lu kardeşlerimiz de merak ediyordur

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor