Ezeh ve İzzet Çelik kiralık gönderiliyor

Adana Demirspor bu sezon fazla forma şansı bulamayan Ezeh ve İzzet Çelik'i kiralık gönderiyor.

Mavi-Lacivertli takımın alt yapısından yetişen İzzet Çelik ile geçen sezon kadroya dahil edilen ancak bu sezon fazla forma şansı bulamayan Ezeh sezon sonuna kadar Tuzlaspor’a kiralanacağı öğrenildi. 

17 yaşındaki İzzet Çelik bu sezon 2 maçta forma giyerken, 24 yaşındaki Ezeh ise 8 maçta görev aldı.

Yorumlar

mustafa kapı'yı transfer edip,İzzet'i göndermek nasıl bir mantık anlamak zor gerçekten..Tecrübe kazansın anlarım İzzet adına da..Alt yapımızdan gelen bu çok teknik oyuncuya fazla bir şans vermedik..BJK 17 yaşında ki Emirhan'ı 2 maç oynattı ve ülke yeni bir fenomen ile tanıştı,hadi gidin Emirhan'ı alın bakalım güç yeterse..Ezeh zaten gereksiz alındı,bu ligde değil halı sahada zor oynar..Neyse..Nokta..
Çok doğru
Mustafa Kapi’yi transfer ettikte oynama garantisi mi verdik. Tapusunu aldi baskan, kendini gelistirir gösterirss ne alâ, aksi taksirde o da kiralik gider!
Hayırdır kardeşim..ADS'miz zaten 3-4 yıldır futbolcu çöplüğü olmadı mı??..Kiralık vermek için mi oyuncu alacağız??..Alt yapımızın gözbebeği memleketimizin çocukları dururken..Nokta..
Hepsi memleketimizin çocuklari,izzet’te Mustafa kapi’da,ilgilendimiz Bursa’da oynamis olan ismail de. Memleketçilik yapacaksak Baskani nereye koyacagiz? Kendisi Adanali degil! Veya Demirsporumuza yillarca hizmet etmis Demirsporumuzun efsanelerinden Gürcan’i nereye koyacagiz! Kendiside Adanali degil!
Bence bilinçli bir yaklaşım hem genç oyuncu alınıyor hemde maç oynaması için kiralanıyor ileriki sezonlarda yabancı sınırlaması yüzünden yerli futbolculara ihtiyaç olacak kiralama yöntemi ile oyuncu hem kendini geliştirecek hemde kondisyonunu koruyacak
Maç kadrosuna alınan bir tane alt yapı oyuncumuz vardı İzzet. Onunda kiralamak neyin mantığı anlamadım. Alt yapımızdaki gençlere öncülük yapan tek oyuncu. Göndermeyin derim.
abdıraman efendiyi alsak kiralarık belki daha sonra

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor