"Evimizde güçlü olduğumuzu biliyoruz"

Adana Demirspor'un Norveçli sağ beki Jonas Svensson, Galatasaray karşılaşması öncesi milli maç arasını iyi değerlendirdiklerini ifade etti.

Svensson, Galatasaray maçına hazır olduklarını dile getirerek, "İyi çalıştık. İki gün dinlenme fırsatımız da oldu. Bundan sonra Dünya Kupası'na kadar çok ciddi takımlara karşı çok önemli maçlar oynayacağız. Bu hafta da cumartesi günü Galatasaray'a karşı ilkini gerçekleştireceğiz. Galatasaray çok büyük, oynaması çok zor bir kulüp fakat biz evimizde güçlü olduğumuzu biliyoruz. Umarım bu maçtan galibiyetle ayrılırız." diye konuştu.

Svensson, Kevin Rodrigues ile beraber iyi bir bek ikilisi oluşturduklarını aktarırken, "Modern futbolda bek oyuncuları çok büyük önem taşıyor. İki yönlü de oynamanız gerekiyor. Bugün için baktığınız zaman Kevin takıma gollerle, ben asistlerle katkı sağladım. Yanılmıyorsam onun 2 golü benim de 2 asistim var. Bu da aramızda tatlı bir rekabet gibi. İyi bir ikili olduğumuzu söyleyebilirim. Çok sık gol atan biri olmadığım için böyle bir özlemim yok. Ancak attığım zaman da gerçekten güzel goller oluyor. Onun için umarım bunlardan bazılarını atabilirim." diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

sana güveniyoruz atom karınca. forza şimşek...
Rakibi nasıl karşılıyorlar bir türlü anlamıyorum. Utanç verici bir Adanalı olarak üzüldüm. Bunların yüzünden kendilerini büyük sanan 3 tanene takım bulunuyor Türkiye de. Yazık vallahi yazık.Adanamızda iki tane güzüde takım var Biri Adana Demirspor diğeri Adana Spor var.Bir Adanalı olarak Demirsporlu olmaktan gurur duyuyorum. Sayğılar
Hela olsun kardeşim ben utandım ya bizim topçular dediğine bak. Galatasaray çok büyükmüş. 35 bin kişi desteklemiş seni. sahandasın.lidersin.galatsaray büyükmüş yazık.
evet maç yorumu yapalım maçı kim kazanır?maç ortada bir maç iki takımda iyi bu puan cetvelinden belli bu maçı kondisyon belirliyecek daha çok koşan mücadele eden kazanacak adana demirsporun alacagı önlemler gomis gibi bir forvetleri var kalaye şut atmamalı.çok iyi frikik kullanan oyuncuları var gs nin kaleye yakın yerde faül yapılmamalı asla.kanat oyuncuları etkili onlara önlem gerekiyor. kanatlar defansa yardım etmeli..forvetsiz oynanmalı bu maçta nekadar kalabalık ortasaha olur ise o derece iyi olur.maçı orta saha oyuncuları belirliyecektir muhtemelen..tekrar yazıyorum kondisyon olarak kim iyi ise maç ona dogru evrilir tüm takım defansa yardım etmeli ileride beklememeli futbolcular .
Semih e guvenemiorm inşallah yanıltır
Demirspor un en istikrarlı çalışkan topcususun Jonas
Önünde sağlam bir kanat oyuncusu olmadığından gerçek Svensson'u izleyemiyoruz..Bu da doğal..Y.Sarı ve Akıntola net PTT oyuncuları,savunma yapmadıkları gibi bu oyuncuya da fazladan efor sarfettiriyorlar:)))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor