Demirspor taraftarları TRT kameramanını ziyaret etti!

Bilindiği gibi, geçtiğimiz Pazar günü 5 Ocak Stadı’nda oynanan Adana Demirspor-Manisaspor maçında, karşılaşmada görev yapan TRT kameramanı Erdem Bülbül, tribünlerden atılan ve kafasına isabet eden koltuk nedeniyle yaralanmıştı. Bu nedenle Ankara’da bulunan Demirspor taraftarları kendisini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular, çiçek ve Adana Demirspor atkısı takdim ettiler.

TRT’nin Ankara’daki Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette; Demirspor taraftarları adına yapılan konuşmada; Pazar günü yaşanan olaylarda başta Demirspor taraftarları olmak üzere tüm Adana’lıların üzüntü duyduklarını ifade ettiler. Adana’daki müsabakalarda, özellikle de Demirspor’un maçlarında her zaman taraftarların takımını desteklemeleri, tezahüratları ile anıldığı vurgulanarak Pazar günü yaşanan olayların son derece üzücü olduğu belirtildi.

Başta yaralanan kameraman Erdem Bülbül olmak üzere, tüm TRT çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Demirspor taraftarları, bir daha tribünlerde bu tip olayların yaşanmaması konusunda kendilerine düşen görevi eksiksiz yerine getireceklerini ifade ettiler. Taraftar olarak her zaman emeğin ve emekçinin yanında olduklarını vurgulayarak, kendi ev sahipliklerini yaptıkları maçta bir basın emekçisinin yaralanmasından dolayı üzüntülerini belirttiler.

Konu hakkında TRT kameralarına bilgi veren Erdem Bülbül de; Pazar günü yaşanan olayların Demirspor taraftarlarına mal edilemeyeceğini, olaylara neden olanların belirlendiğini ve Emniyet tarafından gerekli işlemlerin başlatıldığını söyledi. Bugüne kadar birçok Demirspor maçında görev yaptığını ifade eden Bülbül, özellikle tribün showları ve hiç susmadan takımlarını destekledikleri için Demirspor taraftarlarının kendisinde özel bir yeri olduğunu ifade etti. Olayla ilgili olarak taraftarlara ve Demirsporlulara kırgın olmadığını belirterek, bu ziyaretle de Demirspor taraftarları hakkındaki olumlu düşüncelerinin bir kez daha pekiştiğini söyledi.    

Ziyaret hakkında TRT Spor Servisine bilgi veren Demirspor taraftarları, yanlarında getirdikleri Adana Demirspor atkısını ve çiçeği geçmiş olsun dilekleri ile Erdem Bülbül’e takdim ettiler.

NOT: Bu ziyaretle ilgili çekim yapan TRT Spor Servisi, görüntüleri akşam, Manisaspor-Adana Demirspor karşılaşması bitiminde yayına girecek programda izleyicilere verecek.

HaberADS - Adana Demirspor Kameraman Ziyareti

Adana Demirspor Haberleri - TRT Kameraman Ziyareti

Yorumlar

Teşekkürler Ankara Tayfası
bir grup şerefsiz tüm demirsporu küçük düşürdü yazıklar olsun ben trtden özür diliyorum
zihni bey hollandaya ziyarete gitmiş adanayı güllük gülüstanlık yaptı hollandaya da gider afrikayada neyse seçim yaklaşıyor demirspor taraftarları bugünleri unutmaz
işte gerçek demirsporluluk budur.. o koltuğu atan hayvan da inşallah öğrenir!!!
bravo bu ziyaret çok iyi olmuş
gerçek Demirsporlu duruşu budur işte... helal olsun size ankara tayfası
sizler adananın gururlarısınız!
http://www.trtspor.com.tr/Iletisim.aspx bu adresden duyarlı tum demirspor taraftarlarının e mail yoluyla trt den özür dilemesi. çok iyi olur arkadaşlar
helal olsun bu davranışlarından dolayı biraz örnek almalı bizim taraftar başarılar ADANA demirspor
bir adanalı ve aynı zamanda 35 senelik demir sporlu duruşumla o gün bu hareketleri yapanları kınıyor ve kameramanı ziyaret eden arkadaşlarımızada sonsuz teşekkür ediyorum
helal olsun ankara ekspresi
ankara tayfası demirspor taraftarı için bir nimet bnce
Öncelikle TRT Kameramınını ziyarete giden bütün ADS'li kardeşlerimi bu ince düşüncelerinden dolayı kutluyorum.Şunu söylemek isterimki Demirsporlu olmak sadece bir takımın taraftarı olmak değil aynı zamanda emeğe ve emekçiye saygı duymaktır,ülke sorunlarına duyarlı olmaktır.Manisa maç sonunda stadımıza zarar veren ve bir ADS li ye yakışmayacak hareketlerde bulunanları kınıyorum.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor