"Delle Ali ile görüştük ancak hayalleri bırakalım"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, çilek diye tabir edilen bir transfer yapmayacaklarını ifade etti. Sancak, "Takımda Balotelli var. Eğer Balotelli giderse, çilek transferi düşünürüz. Ancak şuan öyle bir düşüncemiz yok" dedi. 

"Delle Ali geçen sene bize kiralık gelecekti." diyen Murat Sancak, "O bir hayal oldu artık. Türkiye de bir takım onu getiremez. Bir talebimiz olmadı. Kulübüyle görüşmedik. Hayalleri bırakalım Onyekuru'yu alamayız. Taarabt'ı daha önce yalanladım. Mohamed Elneny ile devre arasında görüştük. Onun yerine Ndiaye'yi aldık. İrfancan Eğribayat, Juan Mata, Halil Akbunar gündemimizde yok. Morutan gündemimizde yok. Anthony Nwakaeme'yi bize yazmışlar. Gündemimize gelmedi. Ona verecek paramız yok. Tolga Cigerci ile Ndiaye öncesinde görüştük ama çok para istedi diye vazgeçtik." şeklinde konuştu.

Yorumlar

Kemerleri iyice sıktık anlaşılan..Nedeni basit..Kim,Marcao,Arda Güler,Kerem,Nielsen,Muhammed,Rıdvan vb...Ucuz alıp/yetiştirip- parlatıp,sattığımızda da kulübün kasasını dolduracak oyuncumuz maalesef yok...
Başkan ilk 10 hedefimiz diyor ama bu gidişle düşmemeye oynarız
kemerleri sıkar tabiki başkan. adam efsane kadro kurdum, takımı çeyrek asır sonunda süper lig çıkardım, geçen sene stadın yarısı boştu bu sene de indirimli kombinelerden sadece 3500 kişi almış. taraftar elini taşın altına sokmuyor devamlı istiyor diyordur, olmaz böyle tek taraflı iş diyordur. Diyorsa da adam haklı.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor