Burak Keskin ikinci kez kızardı!

Kartalspor maçının maçının 16. dakikasında kırmızı kart gören Burak Keskin, bu sezon 2. kez takımını yalnız bıraktı. Burak, 1461 Trabzon maçında da kırmızı kart görmüştü.

Bu sezon ligin 12. haftasındaki 1461 Trabzon maçında da kırmızı kart gören başarılı oyuncu, ikinci kez kırmızı kartla cezalandırıldı. Burak Keskin, gördüğü kırmızı kartla, hafta sonunda oynanacak Tavşanlı Linyitspor maçında cezalı duruma düştü.

Yitirdiği 3 puanla büyük bir yara alan Adana Demirspor, Burak'ın cezalı duruma düşmesiyle zorlu maçlar öncesi sıkıntıya girdi.

 

Yorumlar

aynı pozisyonu demirspora vermezse hakemi asardık pozisyon doğru karar verdi hakem topçularımız taraftarların sevgisine layık olamıyorlar
Burak keskine yönetim ceza versin böylesine önemli bir maçta takımını 16. dakikada yalnız bıraktı.
burak bu lıgın topcusu dgl 2.lıg olablr ama cok agrsn burak cok
maçın daha 17. dakikası deplasmanda oynuyorsun. adam çapraza girmiş biraz. geç önüne vurursa vursun. golmu olacak olsun ya 75 dk var daha. be akıllı ne gereği var o faule.ne hakkın var o takımı zor durumda bırakmaya. ne hakkkın var oraya kadar giden o cefakar taraftara kabir azabı çektirmye..... aklını başına al 3 puan gelse kesin play ofdayız diyeceez.
duygusallığa gerek yok şener burak rıdvan keremcan 1.ligde oynayamıyorlar belki 2.ligde kafaya oynayan bir takımda oda belki cülük çıkarırlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor