"BİZ AİLECEK DEMİRSPORLUYUZ!"

Adana Demirsporumuzun 10 numarası İrfan Başaran, Lokum FM yayınına bağlanarak Adanaspor'a gideceği yönündeki haberlere son noktayı koydu. İrfan Başaran, Adana Demirsporumuzun ezeli rakibi Adanaspor'a gideceği yönündeki haberlere, "Öncelikle transfer haberinin çıktığı facebook hesabı bana ait değil. Ben neden böyle bir şey yapayım. Futbolcunun aklına ilk önce bu gelir. Adanaspor'dan kimse ile görüşmedim. Bu haberler beni çok üzdü. Biz ailecek Demirspor taraftarıyız. Sezon başı Demirspor ile anlaşırken çok büyük fedakarlıklar yaptım. Orduspor'da kalsam çok daha fazlasını kazanacaktım. Demirspor'u tercih ettim. Adanalıyım bende. Gerçekten bu haber ailecek üzdü bizi" şeklinde açıklık getirdi. 

"Sözleşmemi fesh etsem Orduspor'a dönerim" 

İrfan Başaran, "Adana Demirspor ile sözleşmem kiralık olarak. Adanaspor yönünde haberler bundan da saçmalık. Ben sözleşmemi fesh etsem Orduspor'a dönerim. Zaten, kiralık gelen bir oyuncunun başka bir takımla görüşmesi olmaz" dedi. 

"Sahaya çıktığım zaman formamın hakkını vermek için savaşıyorum" 

Ligin ilk yarı değerlendirmesini yaparken kendi performansının eleştirilmesine açık olduğunu vurgulayan İrfan Başaran sözlerine şu şekilde devam etti, "Takım olarak başarılı bir ilk yarı geçirdiğimizi düşünüyorum.Bireysel olarak düşündüğümüz zaman takımıma katkım pek fazla olmadı ve eleştirilere her zaman açığım. Ama şunu açık yüreklilikle söylüyorum, ben o sahaya çıktığımda, Demirspor formasını giydiğimde terimin son damlasına kadar mücadele ediyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Gönül ister ki daha fazlasını vereyim ama ilk yarı böyle geçti" 

"Adana Demirspor ve Adanaspor kardeş değil" 

"Adana Demirspor ve Adanaspor taraftarı, camiası kardeş diyorsunuz ama pek de kardeş değiller. Demirspor'da oynayıp Adanaspor'a geçen çok futbolcu olmuştur veya bunun tam tersi. Ancak benim böyle bir görüşmem olmadı. Şuan da Demirspor'un profesyonel futbolcusuyum"

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor