Biletler henüz tükenmedi

Adana Demirspor yarın akşam saat 20.00’da Yeni Adana Stadı’nda Kasımpaşa ile son derece kritik bir karşılaşmaya çıkacak.

Bu önemli karşılaşmada Adana Demirspor’un en önemli kozu seyircisi olacak. Bu nedenle hafta başında bilet fiyatlarında önemli bir indirime giden Adana Demirspor kulübü karşılaşmada stadın tamamı ile dolmasını bekliyor. Şu ana kadar biletlerin sadece yarısının satıldığı bilgisine ulaşılmışken, son 24 saatte taraftarların kalan biletlere ilgi göstermesi ve yarın akşamki karşılaşmada 90 dakika boyunca takımını desteklemesi bekleniliyor.

Yorumlar

En fazla gelecek taraftar 12 bin. Ne bitmesi abi kafayı mı yediniz cuma günü o trafik...
Ben sanmıyorum 33 bin kişinin gelecegini
Trafik çok kötü..
bu taraftar böyle yaparsa ben başkan olsam benim hevesim kırılırdı. milyonları yatır, mesaini harca, karşılığını zaten maddi olarak alman imkansız, taraftar bilet pahalı desin indirim yap, ama taraftar yinede yok cuma, yok trafik desin. Taraftar üzerine düşeni yapmalı, Bu başkanı üzmeyin küstürmeyin arkadaşlar. Üslubunu sevmezsin, siyasi görüşünü sevmezsin, ama daha iyisini bulmaz şansımız şimdilik yok.
Ne guzel eskiden maclar besocakta pazar gunu 13 30 da olurdu yuruyerek gider gelidik aksamda evimizde urduk simdi kisin aksam u de cuma dagin basknda bi de trafik cilesi
O stada o kadar kişi nasıl gidecek. O trafiği kimse çekmeyi göze almıyor. Yazık ettiler güzelim 5 Ocak stadına. 5 Ocak ın tribünleri büyütülüp bize tahsis edilmeliydi. Sen o zaman görürdün taraftarı.
33 000 türbünde 5 000 stad dışında ads ye tam destek
kaç bilet kaldı

Yeni yorum ekle