Belhanda rakibine tokat attı, kırmızı kart gördü!

Süper Lig'de heyecan 25. hafta mücadeleleri ile sürüyor. 25. haftanın dikkat çeken mücadelesinde Trabzonspor ile Adana Demirspor karşı karşıya geldi. Hızlı başlayan mücadelenin 22. dakikasında Belhanda rakibine yaptığı hareket sonrası kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor sahasında Adana Demirspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya hızlı başlayan ev sahibi ekip henüz 8. dakikada Yusuf Yazıcı'nın golüyle 1-0 öne geçen ev sahibi ekip üstün oyununu sürdürürken, 20. dakikada saha bir anda karıştı.

Orta saha mücadelesi sırasında Adana Demirspor'un tecrübeli oyuncusu Ndiaye yerde kalırken, Trabzonsporlu Bruno Peres ve Belhanda arasında topsuz alanda bir tartışma yaşandı. Belhanda rakibine tokat atarken, Peres yerde kaldır ve saha bir anda karıştı.

İki takım futbolcuları gergin anlar yaşarken, karşılaşmanın hakemi Abdülkadir Bitigen önce hem Belhanda'yı hem de Bruno Peres'i sarı kartla cezalandırdı. Riva'daki VAR odasından gelen uyarı sonrası VAR ekranına giden Bitigen pozisyonu tekrar izledi ve yaptığı inceleme sonrası Belhanda'nın kartının rengi değişti. Faslı oyuncu gördüğü kırmızı kartla 22. dakikada oyun dışında kaldı ve takımını 10 kişi bıraktı.
 

Yorumlar

Hareket kesinlikle olmamaliydi. Belhanda suçlu . böyle devam edersek 7-9..biter lig
8 yaşındaki çocuğumu ağlattın Allah da seni ağlatsın inşallah. Ads’de oynadığın son maçın olur inşallah. Defol git gözümüz görmesin seni
Belhandanın rakibe attığı tokattan daha önemlisi takımın içerisinede fitne sokar, ikilik çıkarır. Takım huzurunu bozar. Faslı’dan her şey beklerim.
Sezon sonuna kadar ceza alırsın inşallah. Giydiğin son forma olur defol git.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor