Belhanda ile Oosterwolde arasında gerginlik!

Trendyol Süper Lig 12. hafta maçında Adana Demirspor kendi evinde Fenerbahçe golsüz berabere kaldı.

Maçın ikinci yarısı oyun temposu olarak düşük seyrederken 73.dakikada Belhanda ile Oosterwolde arasındaki ikili mücadele sonrası gerginlik yaşandı. İki takım oyuncularının dahil olduğu gerginlikte Oosterwolde yerde kaldı. 

Hakem Halil Umut Meler, Belhanda ve Oosterwolde'ye sarı kart gösterdi. Meler ayrıca Adana Demirspor yedek kulübesindeki Serkan Damla'ya da kırmızı kart çıkardı.

Yorumlar

başkana açık mektup : sayın başkan bu belhanda'nın takımdan gönderilmesi için daha ne yapması lazım. sahada kırmızı kart görmek için harcadığı olağanüstü çabamı(crespoya attığı dirsek değil sarı direk kırmızı kartlık). her maç kaybettiği topplar yüzünden rakip takımların girdiği pozisyonlar mı. rakip youncularla sürekli dalaşarak takımı on kişi bırkma çabalarımı bunları zaten yapıyordu. önünden geçen topa hamle dahi yapmamayı da zaten sürekli yapıyorsu. takım zaten o varkende on kişi oynuyor en azından olmaz ise takıma zarar veremez. bu arada Dzeko'ya attığı nefis pasıda görmüşsünüzdür umarım. ama maalesef asist kaydedilemedi. Ah Eratç nüye kurtardun ki ters de olsa adamın hanesine asist yazılacaktı. Hadi hepsini geçtim tamam peki kullanılan serbest vuruşta topun nereye gittiğini gördünüz mü. sanırım çocukluğu aklına geldi oradan geçen kuşa nişan aldı. Başkan inan şu an içimdekileri yazıya dökemiyorum. sizde allah korkusu var biliyorum , allah rızası için şu adamı gönderin yoksa daha fazla zarar verecek o zamanda çok geç olabilir. birde rodriguez sorunu var oda saatli bomba gibi ancak onun azda olsa takıma katkısı var. iki maç kesin alternatifsiz olduğunu düşünmesin. ayrıca Belhanda giderse Rodriguez topun ağzında olduğunu hisseder ve kendini toparlar. Eğer bir yara varsa ve tedavisi mümkün değilse yarayı kesip atmak en iyisidir. Eğer kesip atmazsan o yara büyür ve kangren olur ve dönülmez bir yola girilir. geç olmadan şu yarayı kesin atın yoksa taraftarda sırtını dönecek bilesiniz. Bu takım ve bu şehir için yaptıklarınız anlatılamaz. Size duyduğumuz sevgi ve saygı ölçülemez. ama biliniz ki yara kangrene dönmeye başlarsa ilk etkilenecek ve üzülecek olan yine sizsiniz. Saygı ve sevgilerimle.
Rodriguez e acilen psikolojik destek lazım yaptığı hareket direk kırmızılık
Nihayet yazdıklarımızın herkes farkına varıyor çok şükür:(((
Sayın Başkanım ne olursun şu adamı ilk onbirde sahaya sürdürme,adam futbolu kafasından silmiş oynamak istemiyor 90 dakika sahada agresif bir şekilde sahada aldığı hertopu hareket yapmak istiyor ama direk rakibe veryor ve sonra gezinip duruyor. Takıma zarar veriyor. Her hafta takım 10 kişi oynuyor yazık.bir çözüm bulmalısın Sayın Başkanım.
2 yıldır anlatamadık gitti..Başkanın Belhanda sevdasını anlamak mümkün değil:(((
Adam belhanda'nın formasını çekti. Belhanda doğal olarak tepki verdi. Biraz sakin olmalı. Ama maç stresi kolay değil. Takım olarak iyi olalım. Duacıyız...

Yeni yorum ekle