Başkan'dan kombine jesti

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından kombine müjdesi verdi. Başkan Sancak, lacivert- mavili taraftarların kombine satış tarihlerini uzatması konusunda yaptığı ricaları kırmadı. 

Murat Sancak, kombine satışlarını 3 Temmuz'a kadar uzattıklarını müjdeledi. 3 Temmuz'dan sonra ise fiyatlara %20 zam yapılacağı belirtildi.

Kombine fiyatları:
 

 

Yorumlar

Başkanım güzel jest yapmis yapmasını da 4 büyük takım haricindeki takımların kombineleri göre pahali be başkanım.gerci bizim hedefimiz gerçek 5. Büyük olmak lakin gel gör ki ekonomi malumunuz. Bide bisey dicem simdi bloklar arasi fiyat farkı var doğal olarak fakat ben geçen sene hiç kendi yerime oturamadim. İnsanlar köşeden ucuza alıp ortaya geliyor bj seferde ortadan alanlar mağdur oluyor bunu nasıl onlersini bilemiyorum.diger takımlara baktim kombineleri tek fiyat cikiyor.yani alt tribün tek fiyat ust tribün tek fiyat.belemedim yani
Haydi gerçek taraftarlar gösterin gücünüzü, stadı dolduralım
yani maç başı 200 tl ortalama ücret ödenmiş oluyor hay maşallah çok ucuz kombineler
Aias a Osman la anlaşıldığı haberleri var doğruysa vay halimize
Aynen kardeşim sana katılıyorum vay halimize PTT birinciliğinde beğenmediğimiz sattığımız topçuyu süperliyi de aldık oynatacağız kalitemiz düşüyor gittikçe
Trabzon Kasımpaşa'dan 2 istiklal vaad eden genci kaptı,Cihan ve Eren'i..Biz de ne var sözleşmesi biten Haris Hajradinovic'i alabilseydik ya da Antep'ten Alexandru Maxım'i..Bizim ihtiyacımız bu tip bir oyuncu ama başkanın dediği gibi "parasızlığın gözü kör olsun"..Paramız yokmuş maalesef..
başkan çok büyük gerçekten demırspor kulubune sormadan direk kendısı ındırım yapabiliyor
Ya bisey soracam arkadaşlar bu kuzey kale arkası alt neden satışa çıkmadı.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor