Başkan Balotelli ve Galatasaray iddialarına cevap verdi! Teklif var

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Balotelli'nin Galatasaray'a transfer olacağı iddiaları hakkında konuştu.

Adana Demirspor'daki ilk sezonunda performansıyla göz dolduran Mario Balotelli, transfer döneminde adından bahsettirmeye başladı. İtalya basını Galatasaray'ın Balotelli ile anlaşmaya vardığını yazmıştı. Galatasaray'ın Balotelli için Adana Demirspor ile görüştüğü haberleri çıktı. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak iddialara yanıt verdi.

Balotelli'nin Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberler hakkında konuşan Sancak, "Bana gelen bir teklif yok. Yurt dışından teklif var. Ama vermeyi düşünmüyorum" diye konuştu. "Balotelli için ne kadar bonservis bedeli bekliyorsunuz?" sorusuna ise Sancak, İtalyan yıldızı satmayı düşünmediği söyledi ve "Vermeyi düşünmüyorum bu yüzden bonservis yok" ifadelerini kullandı.

İstanbul takımlarından oyuncu kiralama hakkında da konuşan Murat Sancak, "Kiralarsak bile satın alma opsiyonu olmadan almam" diye konuştu.

Yorumlar

balotelli başkanın tapulu şahsi malı oldugu için vermeyi düşünmüyorum demiş adam haklı dagılın beyler
Eyüpspor'a vereceği oyuncuların adını tepki çekmeme adına söylemeyen Sn.Başkan, aynı yolu izliyor..Oyuncu gitmek isterse,başkanın da yapacağı çok şey yok..Sözleşmesinde yazan rakamı ödeyen (5 milyon euro) zaten oyuncunun kolundan tutup götürür...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor