Balotelli geri dönebilir

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak gündeme dair açıklamalarda bulurken geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılan Mario Balotelli'nin geri dönebileceğini söyledi.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak ADS Youtube hesabına transferler hakkında açıklamalarda bulundu. Sancak "Tayyip Talha'yı ilk başta Belçika'dan 2 takım ve Beşiktaş istedi ama Beşiktaş ile ödeme planında anlaşamadık. Biz, Fenerbahçe'den Bruma'yı istedik ve takas gündeme geldi. Serdar Dursun konuşuldu ama o da devre arasında da olsa Avrupa'ya gitmek istediğini söyledi.

Ali Koç'a sahip çıkarım

Ali Koç hakkında konuşan Sancak "Fenerbahçelilerin yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkarım. Ali Koç iyi bir başkan. Geçen sene Göztepe maçı sonrası da söylemiştim. Tüm takım taraftarları için söylüyorum. Başkanlarınıza, yönetiminize sahip çıkın."

Balotelli geri dönebilir

Murat Sancak İtalyan yıldız için "Balotelli'ye bize verdiği emekler için teşekkürler mesajı attım. O da İtalyanca dönmüş, her zaman kalbinde yerimiz olduğunu söyledi. İtalyancayı Türkçeye çevirirken 'sana aşığım' anlamına gelen bir şey yazmıştı. Belli olmaz, 2 sene sonra gelebilir." dedi.

Milliyet

Yorumlar

Atacağın başlığa admin...
Futbolda her şey olabilir
Yüce Allah bizi her zaman ki gibi korumuş..Bruma takımında forma yüzü göremez..S.Dursun bizim oyun stilimize uygun oyuncu değil..O gelse kesinkes Guldbransen olmayacaktı..Balotellı 2 sene sonra sahada bastonla oynar muhtemelen..Başkan gene döktürmüş..E takımın basın sözcüsü hayaletten ibaret olursa normaldir:)))
Balo telli adanayı çok arar
Sakın gelme baloooo..3 yıl sözleşme imzalayıp 1 yıl sonra gidecem demenin anlamı nedir. Demirsporu hafife almaktır. Tekrar yazıyorum sakın sakın gelmeee.
Umarım gelmez çünkü işin gazı kaçtı adama sorarlar niye gittin niye geliyon balo hiç gitmeseydi olurdu hemde efsane gecti artık dikiş tutmaz yolu açik olsun yinede sagolsun adanayı avrupaya tanıttı
sakın gardaş o iş bitti . ama yunus'un tekrar gelmesini isterim
Bu sezon bizde olsa,Guldbransen-Onyekuru-Yunus'la neler yapardık neler..Ah ah,Sn.Başkanı dahi çok üzdü bu kiralık olayı..:))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor