Balotelli ameliyat oldu

Adana Demirspor’un santraforu Mario Balotelli İtalya’da dizinden ameliyat oldu.

Konuyla ilgili olarak kulüpten yapılan açıklamada; “Oyuncumuz Mario Balotelli, dizinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle dün ameliyat oldu. İtalya’da gerçekleştirilen başarılı operasyon sonrası Mario Balotelli, Başkanımız Sayın Murat Sancak ve Başkan Danışmanımız Sayın Gökhan Göktürk ile telefon görüşmesi yaptı. Bir an önce iyileşerek, Türkiye’ye dönmek istediğini belirten oyuncumuza geçmiş olsun diliyoruz. Geçmiş olsun Mario” ifadelerine yer verildi.

Mario Balotelli’nin 10 güne kadar antrenmanlara başlayacağı ve ligin ikinci yarısında formasını alabileceği bildiriliyor.

Yorumlar

Ne vardı önceden belli gibiydi. Önce tedavi olsaydı. Allah sağlık şifalar versin. İnşallah en kısa zamanda iyileşir. Selamlar olsun.
Belhanda başta;Rodrıgues-Nani-Nıang-Balo (bu haliyle)..Bunları izlerken futbol zevkim yok oluyor..Bir takımın 11'inde biri olmayacakken 3 ü birden nasıl forma giyiyor anlamak mümkün değil..Akıntola'dan çok şükür kurtulduk derken gelenlere,11 oynayanlara bak..1 tanesinde ne aidiyet duygusu var ne takımdaşlık ne de ruh..Sahada elleri belinde gezinip duruyorlar..Yazık gerçekten..Futbol bu oyuncularla bu kadar katledilir ancak...
Bu sene fayda vermez nisan ayına anca toparlanır

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor