Bakayoko, kulüp binasına gelince transferden vazgeçti!

Adana Demirspor'un anlaşma sağladığı Tiemoue Bakayoko, resmi evraklar için Milan kulüp binasına gitti ancak imzadan son anda vazgeçti ve transfer gerçekleşmedi.

Adana Demirspor, bonservisi Chelsea'de olan orta saha oyuncusu Tiemoue Bakayoko transferinde sona yaklaşmıştı. İmza atmak için Milan kulüp binasına gelen yıldız oyuncu transferden son anda vazgeçti.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ

Tiemoue Bakayoko'nun bu tavrına kulüp personelleri anlam veremedi. Başkan Murat Sancak'ın canını sıkan bu olay karşısında tepkisiz kaldığı öğrenildi.

2 YILLIK ANLAŞMA İMZALANACAKTI

Adana Demirspor Bakayoko’nun transferi için Chelsea ile anlaşmıştı. 2 yıllık sözleşme konusunda mutabakata varan iki taraf bugün imzaları atıp resmi duyuruyu yapacaktı.

Yorumlar

Eğer haber doğruysa o şansını kaybetti şimşek olmak herkese nasip olmaz
Haberi tam yazın klüp binasının Milan klüpbinası olduğunu belirtin ayrıca haberi aldıgınız site anlaşma sağlanmak üzere diye belirtiyor herkes bizim klüp binamıza geldlde beğenmedi anlıyor işinizi düzgün yapın.
Milan Kulup Binasi Adana degil haberi duzeltin, Adanaya gelipde begenmemek mumkun mu
Gönülüzsüz işten hayır gelmez dünya parayı da istemiştir güle güle umarım b planımız vardır
bize böyle adamlar lazım değil
Bize böyle futbolcu gerekmez gelme lan kelek
Gelirsen sana öyle bir küfür edeceğim ki. Gelme lan mal. Transfer sezonu kapandı git kumda oyna soytarı.
bize veya herhangi bir anadolu kulübüne çok lüks kaçar bu arkadaş. bu sene 4. olmaya çalışıp bir şekilde konferans ligine gidip gelecek sene güzel kadro kurup konferanstan para kazanıp, süperligi de 3. 4. bitirip uefa kupasına kendimizi atabilirsek çok büyük başarı olur. Şu şartlarda bu arkadaşın 3milyon euro maaşını ödemek kulübe büyük yük getirir. bence hayırlısı böyleymiş demek daha doğru. Görünen o ki ilk 6 içinde bitireceğiz ligi. biraz gayretle 4. lük gelirse konferans ligine gidebiliriz.
Ne kadar gereksiz bir oyuncu..Hem hantal,hem çok pahalı,hem uzun zaman oynamamış..Bazı dostlar "oynamadığı takım Milan" yazıyorlar..E geldiği takımda Chelsea..Umarım bu transfer olmaz...
Kendi bilir. Her insanın kararına saygı duymuyorum.
Adam adanaya mı gelmişdemi vazgecmiş gelmiyorsada gelmesin fazla naz aşık usandırir derler sanki bulunmaz hint kumaşı abartmayalim lütfen sanki messiymiş gibi yazilip ćiziliyor bu saatten sonra gelse ne olur fener macinda oynamadiktaktan sonra ümraniye maçinda mi oynayacak bana ist.büyük takimlara karşi oynayacak oyuncu lazim bir
Adanayı , binayı tesisleri begenmemiştir

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor