"Adana Demirspor'da inanılmaz düşüş var"

TRT'de yayınlanan "Hedef Süper Lig" programında PTT 1.Lig'de Cumartesi, Pazar günlerinde oynanan 24.hafta maçları değerlendirildi.
 
Hedef Süper Lig isimli programı yorumcuları Sadık İlhan ve Hayri Ülgen maçları yorumladı. Hayri Ülgen, "Adana Demirspor kendi saha ve seyircisi önünde Karşıyaka'ya mağlup oldu. Mavi-Lacivertli takımda ikinci yarı ile birlikte bir düşüş söz konusu" dedi.
 
Karşılaşmayı ilk olarak yorumlayan Ülger, "Ben Adana Demirspor'un inanılmaz düşüşüne inanmak istemiyorum. İlk yarıda ligin en formda takımıydı. Karşıyaka gibi bir takıma İzmir'de 4 attan Adana Demirspor'un kendi sahasında 2 gol görerek yenilmesi ilginç. Demirspor'da şunu gördüm. Zaman zaman iyi oynuyor gibi görünüyorlar ama kondisyon, moral olarak düşüştüler. En önemlisi futbolcuların kendilerine olan inancı kaybolmuş. Yoksa Erçağ gibi bir çok oyuncuyu ilk yarıda yıldızlaştırdılar ama bu oyuncular bir an da kayboldu. Her şeye rağmen Adana Demirspor'un hala çok iyi işler yapacağına inanıyorum" dedi.
 
"İlk 2 artık hayal"
 
Usta yorumculardan Sadık İlhan ise Adana Demirspor için ilk 2'nin artık hayal olduğunu söyledi ve şunları kaydetti, "Adana Demirspor'da ikinci yarıda ciddi bir düşüş var. Son 4 maçta sadece 2 puan alabildiler ve ona rağmen 7.sıradalar. İlk yarıda topladıkları puanlarla buradalar. Ancak gerçekçi olursak ilk 2 ile alakaları kalmadı ve hedefleri artık play-offlar"
 
"Lawal'ın yerini dolduramadılar"
 
Adana Demirspor'un, devre arasında takımdan gönderilen Raheem Lawal'ın yerini dolduramadığı söyleyen yorumcular, "Lawal gibi üst düzey bir oyuncunun yerini dolduramadılar ve onun eksikliğini çok hissediyorlar. Lawal'da pişmandır. Gittiği takımda forma şansı bulamıyor" ifadelerini kullandılar.
 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

bu takımın bu düşüşünün tek sebebi yönetimdir çünkü topçunun parasını düzenli vermediler hocanın istediği oyuncuları almadılar ve hocanın elinde ne kadar iş yapacak adam varsa sattılar üstünede balo yapıp dansöz oynattılar
ŞİMDİ GERÇEKÇİ OLALIM GELEN OYUNCULAR GİDENLERDEN İYİ FORMU KÖTÜ OLAN SADECE GELEN DEĞİL Kİ TAMAMI KÖTÜ EN KISA ZAMANDA GEÇ OLMADAN TOPARLANIP GALİBİTET SERİMİZE BAŞLARIZ HAYIRLISIYLA . . . . . . . . . . .
adana lı futbolcular la başarı yakalanacaktır
Adana dIsIndan bile gercekler gorunuyorsa sozun bittigi yerdeyiz demekki. Lawal'I yok pahasIna satarak sampiyonluguda sattIlar
ben hayri beye inanıyorum.biz bitti demeden bu iş bitmez.şimşeğim yine çakacak

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor