ADANA DEMİRSPOR KANATLARDAN VURACAK

Adana Demirspor, pazartesi günü sahasında oynayacağı Kartalspor hazırlıklarını dün  yaptığı çalışmayla sürdürdü.  Aytaç Durak Tesisleri'nde yapılan idmanda Mavi-Lacivertli ekip yan top çalışması yaptı. Yapılan yan top çalışmasında ise futbolcuların oldukça hırslı olduğu görüldü. 
 
PTT 1. Ligi'nin 14. haftasında Kartalspor ile karşılaşacak olan Mavi-Lacivertli takım,  bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarını dün gerçekleştirdi.  Günü tek  çalışmayla tamamlayan Adana Demirspor, gerçekleştirilen antrenmanda yan top çalışması yaptı. Antrenmana düz koşuyla başlayan Mavi Şimşekler, açma germe hareketlerinden sonra koordinasyon çalışması yaptı. Ardından 5’e 2’i oynayan Mavi-Lacivertli oyuncular, daha sonra teknik direktör Mustafa Uğur nezaretinde yan top çalışması yaptı. Yan top çalışmasında futbolcuların bir birinden  attığı güzel  goller sonrası teknik adam Mustafa Uğur'dan bol, bol aferin aldılar.  
 
Adana Demirspor  antrenmanı dar alanda çift kale maç ile tamamlarken, bugün yapacağı son çalışma sonrasında Kartalspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak. 

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor